reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja jestem z piątku a mąż z czwartku;) ale dziecko może być niedzielne, bo my i tak jesteśmy leniuszkami:p mógłby tak zaraz po porodzie spać po 20h, jak jego mamusia przez ostatnie 3dni:p
Annie witaj;) niestety niewiele mogę poradzić na nadprogramowe kilogramy. Choć u mnie ostatnie kilka kg to woda, bo jestem coraz bardziej spuchnięta.
Wiem, że niektóre z nas stosują dietę dla cukrzyków w ciąży i tyją po kilka kilo tylko.
Ale wiadomo, jak ktoś nie musi to nie stosuje się do diet tylko myśli - zrzucę po porodzie....
Olucha - KFC mniam mniam:p Samolotem do Pyrzowic masz jakąś godzinkę:) a ode mnie to niedaleko:p
Madalena - zjadłam pączka i mi wszelkie bóle przeszły, od czasu do czasu tylko skurcze mnie łapią. W sumie to może jeszcze dziecko poczekać kilka dni, bo nas tu totalnie zasypało.
Rurka naprawiaj kompa bo urodzisz ze śmiechu:p
 
reklama
Witaj Annie :-) oczywoscie ze mozesz dolaczyc! J akurat stosuje diete cukrzycowa - mam cukrzyce ciazowa i przez 7 miesiecy nic nie przybralam - jednak teraz przez ostatni miesiac ... niestety az wstyd!!!
Aisha ja zjadlam paczka wczoraj i o dziwo mialam cukier w srodku normy :-D. Wiadomo nie bede przesadzac i zywic sie paczkami teraz ale widac pomagaja na rozne dolegliwosci ;)
Dobrze ze dobrze sie czujesz :-) !!! A te skurcze co Cie od czasu do czasu lapia to mocno bola? Moze to tak powolutku sie zaczyna?
Rurka ma pijana klawiature :-D rewelacja
 
Owszem bolą ale je mam już od dwóch tyg. Juz się nie nastawiam na poród.
Dobry paczek nie jest zły :) i w ogóle lepiej zjeść ciasto niż np dwie kromki białego pieczywa. Dziwne ale prawdziwe.

Olucha kciuki za męża żeby nie zamarzl!
 
hehe dzięki ;) właśnie wyszedł na autobus ;)
Do samolotu bym się już nie odważyła wsiąść ;) także poczekam aż urodzę ;) też wolę zjeść ciasto, zamiast kanapek ;)
Mój mąż dziś skomentował że odkąd go zwolnili nie pił piwa żeby w razie co mnie wieźć do szpitala, posmutniał trochę z tego powodu ;)
 
Oj tam od czasu do czasu niech sobie mezowie wypija piwko ;) najwyzej razem pojedziemy taxi na porod ;)
Jesli chodzi o ciasta jest to fakt potwierdzony naukowo na mnie ;) ze po bialym pieczywie cukier skacze a po ciescie np serniku czy po pączku jest calkowicie w normie!
 
Mój miał nie pić od stycznia, ale czasem mu pozwalam na jedno małe żeby nie marudzil. Zawsze pyta czy może i czy nie rodze :)
Teściowa jest cukrzykiem i często je ciasto. A po chlebie ma od razu takie skoki ze aż strach.
Mi przyszła właśnie ochota na żurek :)
 
reklama
Do góry