reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja też późno poczułam ruchy dzidzi. Najpierw były takie delikatne, a teraz już coraz mocniejsze. Też ostatnio miałam stracha, bo w niedzielę mała szalała a poniedziałek cisza, już chciałam jechać do szpitala, ale mąż mnie troszkę uspokoił i we wtorek rano znów poczułam. Może miała gorszy dzień :)
Ja to już w ogóle mam takie schizy, ciągle się martwię, czy oby wszystko jest OK, myślę już o porodzie i przeraża mnie to wszystko. Oliwkę urodziłam sn a teraz to i cukrzyca i nadciśnienie i boję się, że może to wszystko zakończyć się cesarką. Na dodatek siedzę jeszcze na zwolnieniu i już chyba wariuję :)
 
reklama
U mnie też cisza spokój.
Dziś wole nie mieć akcji porodowej bo męża nie będzie akurat. Tak mnie gardło boli, nie mogłam spać, mąż właśnie poszedł mi kupić ten *spam* na gardło.
Ja nie wiem lekarze każą mi samej rodzić, a mi np dziś pękło te jelito (tzw. szczelina odbytu) i boli mnie jak diabli :( i teraz w tym bólu miałabym jeszcze przeć... nie wyobrażam sobie tego, chyba skończe życie na tym łózku porodowym, a właśnie rodzi się na łóżku czy na fotelu ginekologicznym? Czy to zależy od szpitala?
 
Aha bo gdybyś miała wizytę to mogłabyś mu o tym peknieciu powiedzieć i może coś by załatwił.
Ja mam teraz wizytę co tydzień. U nas robi się ktg dopiero od 40 tyg.
 
Olucha to moze zadzwon do swojego gin i powiedz o tym peknieciu. Zobaczysz co on powie.
Ja ostatnia wizyte mam za tydzien a pozniej juz w szpitalu sie widzimy z moja lekarka.
Olucha a jak ktg robi sie u Ciebie? U mnie bylo ciezko - nie dosc ze kozetka byla straszna to ciezko bylo zapis zrobic przez duzy brzuch... tak sobie mysle ze przy porodzie to bedzie duzy problem u mnie.
Aisha niedziela sie jeszcze nie skonczyla :-) wiec informuj nas na biezaca. A jak sie czujesz?
Sluchajcie czy są jakies objawy dzien czy kilka dni przed porodem? Czy to takie zaskoczenie jest?
 
Madalena jak mi wyślesz na priv swojego maila to ci mogę przesłać moje materiały ze szkoły rodzenia. Tam i o porodzie i.o tym.co po jest :)
też Objawów jest dużo, ale ja na prócz boli brzucha i czyszczenia organizmu nie mam żadnych. Nawet ten czop mi nie odszedł.
 
hej )
zalała kopa i klawisze i niektóre nie działają... np. ta litera po N :-D:-D i ta po B hahah sorki ale śieszy nie to nie wie zeu hahahhahahah
(zalałań końpa i klawisze ńi niektóre nie działają ................. sorki ale śńieszy ńnie to nie wień ązeńu.....- to tłuńazenie powyżeszego ale hyba bez sensu hahahahah)

Oddział Położniczo-Ginekologiczny, Szpital Ostrołęka to ój szpital hahhahahha ale głupawka - na dole zdjęia są pokoi porodowy_h

no nie da rady hahahhahhahahha

zaniast tej litery po N będę pisała ń a zańast tej po B hńńńńńńńń np. ą ok???

hahahhahahah no nie ńogę hahahhahahahhah
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry