reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

madalena z zapisem ktg nie mialam problemu, zawsze udawało się mnie dobrze podłączyć. kozetka nie wygodna bo twarda i mnie boli zaraz biodro, noga. Jedna była pielęgniara jakaś ślamazara ;) bo nie umiała podłączyć babeczek i kazała mi jedną ręką trzymać te kółko przez cały zapis, i ręka mnie bolała.
rurka szaleje ;) fajnie rurka że szpital ma taka dobrą stronę informacyjną, mój jeden ze szpitali nie ma wcale takiej stronki :/
 
reklama
Oj szkoda szkoda... tez bym sie chetnie spotkala na ploty :-)
Co do niedzielnych dzieci.to ja tez.jestem niedzielna ale leniwa nic a nic :-) no moze poza trzecim trymesterm ;-)
Aisha moze to objaw ze sie rozkreca? Jak boli to boli - skurcze tez bolą. A bol jest caly czas? Zaraz napisze Ci maila. Jestem mega ciekawa tych materialow :-D dziekuje!!!
 
Hej Dziewczyny,
Czy mogę do Was dołączyć?

Jestem na samym początku drugiej ciąży. Nie udało mi się zrzucić kilogramów po pierwszej :( przytyłam wówczas 22kg. Ważę obecnie tyle, ile ważyłam w 6 miesiącu ciąży z Hanią! Jestem przerażona... Jak to zrobić żeby tyle nie przytyć? Da się w drugiej ciąży przytyć mniej niż w pierwszej? ;) Sorry za durne pytania ale dziś mam jakiś kryzys ;)
 
Ja tez w niedziele urodzona :p i nie leniwa :)

AnnieTess witaj :) ja jestem w drugiej ciazy i przytyłam wiecej niz w pierwszej ... A startuje z ciut mniejszej wagi niz pierwsza 2-3 kg różnicy ...
 
reklama
Do góry