reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja chcialabym oglosic iz wczoraj o 10:28 urodzil sie moj synus :) wazyl tyle ile sie spodziewalam a wiec 2200, tyle co i ja w 38 tyg, dostal poczatkowo dwie 9tki a pozniej dwie 10tki APGAR. Jest maciupki. Oddychal sam ale pozniej mial problemy wiec trafil do inkubatorka, pomagali mu nieco jakims cpcostam ale ok 19 juz zaczal sobie ladnie sam radzic. Niestety tez ciezko mu utrzymac temperature z racji niskiej wagi no i narazie sie dogrzewa. W kazdym razie bol po cc jest nie do opisania, poprostu eh.. nigdy wiecej bym sie nie zgodzila chyba.

gosianati obys z racji 2giej cesarki przeszla ja lagodnie :) bede trzymac kciuki!
 
reklama
Witajcie dziewczyny :happy2:

Troche was podczytałam..no i z tego co widzę, to albo na finiszu, albo rozpakowane jesteście.:happy2::happy2:

Ja zaczynam właśnie moja trzecią ciążę.. strt 80kg...10tc i mam 84kg...już 4 kg na plusie...:-(

mam straszna tendencję do tycia.... w pierwszej ciąży przytyłam 35 kg... zaczynałam z 61kg (byłam tuż po nieutrwalonej diecie dukana, na której schudłam 15kg)...rodziłam z wagą 95kg....

teraz też już zaczęłam tyć...przeraża mnie to.... może macie jakieś rady?? Jak radziłyście sobie z kilogramamai w ciąży..? moze wiecie jak nie utyć za dużo??? przytłacza mnie ta waga :zawstydzona/y:

a ciągle chce mi się jeść słodkie...
 
hej rurka :-)
pierwsze co to gratulacje :-)
a z kg to nie doradze. Ja mialam szczescie, ze ciagnelo mnie do zdrowego jedzenia, duzzzzzzzo pilam i na kibelku czesto siedzialam , Teraz koncowka i widze, ze przesadzam bo np non stop cola i czekolda ale nie tyje za to mowie , ze energie zbieram. Najlepej jesc zdrowo i z glowa.
 
Rurka dieta dla cukrowych mam, nawet jesli nie masz cukrzycy. Napoczatku schudniesz nawet a potem tgak bardzo nie bedziesz tyla. No ja rozpakuje sie dopiero w listopadzie.
 
Hej Cherie87 przeczytałam na innym forum że jesteś z Częstochowy. Ja również jestem z jej okolic i mam pytanie do jakiego lekarza chodziłaś będąc w ciąży?
 
Milena283 witaj :) mieszkalam w Czestochowie. Niestety od 2 lat juz nie mieszkam, albo i stety gdyz bym zwariowala muszac rodzic w tamtejszych szpitalach :) mam znajome ktore dalek tam mieszkajam jeski chcesz moge popytac jesli zalezy Ci na opinii :)
 
Odchudzać się absolunie nie ma co, odchudzić się można po porodzie ;) Można się starać zamiast słodyczy w nadmarze jeść warzywa i owoce i pić zdrowe soki, takie jak ten Sok dla włosów i paznokci — Terapia Sokami.pl - dostarczymy sobie i dziecku więcej witamin ;)
 
reklama
Witam :-)
No to i ja dołączę do waszego grona. Termin mam na 9.04 ... , waga startowa 112,7 ..., mialam taki apetyt ze wjechalam na 116,2 , ale wczoraj waga pokazała 113,9. Teraz staram sie pilnować , zeby mnie ginekolog nie zabił lol. Tak to mam jeszcze problemy z cisnieniem - wczoraj 143/88 ... . Super ze was znalazlam :-)
 
Do góry