reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja tez wole byc juz po. Ta ciaza I tak jest laskawa dla mnie natomiast miesiac dziewiaty tak jakby sie dluzyl I za duzo tych boli. Tez slyszalam czesto,ze w szpitalu co innego robia niz pacjentki maja wskazane. Moja siora miala miec 2 razy cc ze wzgledu na tarczyce I inne ale I tak dr w szpitalu zadecydowaal inaczej.
Ja pas nosilam,ale taki z materialu. Poprostu w kraju gdzie mieszkalam nie moglam znalezc to dalalam do uszycia. Nosilam bo ladnie mi zaokraglal brzuch. Mial ladny ksztalt I potem podtrzymywal spodnie,ktore sa odpiete. pewnie znajdziesz na allegro.
 
reklama
Cześć wszystkim.
Dawno mnie tu nie było, ale i cóż miałabym pisać skoro szara codzienność u nas:)
Gosianati ja miałam planowane cc i w prawie 38 tyg się odbyło. Tylko, że chodziłam do ordynatora więc jego decyzji nikt nie podważał:) ale jeśli będziesz miała skierowanie to walcz o swoje. Oni nie mają prawa robić co się im widzi, albo nie widzi.
Zazdroszczę Wam troszkę, bo nadal bardzo chciałabym maluszka kolejnego... ale zdrowy rozsądek mówi zupełnie co innego niestety.
Trzymajcie się cieplutko.
 
Coz, lekarze jesli nie maja jakis wzgledow medycznych to uwazaja ze zawsze lepszy i zdrowszy jest porod sn, niestety. Ja w przyszlym tyg mam miec cesarke, ale nie wiem w ktory dzien, pewnie jakos na samym poczatku ale to ja leze w szpitalu (juz prawie 14 dni,oszaleje..) wiec inaczej pewnie tez patrza.. Zauwazylam ze u nas duzo jest cesarek ale jak to wyglada z planowanymi? Za cholere nie wiem. Tak czy inaczej jesli zlecenie jest, powinnas klocic sie o swoje - w koncu lekarz prowadzil cie tyle czasu i zna twoje mozliwosci.
 
Uprzejmie donoszę, że 12 sierpnia o 17.33 urodziłam Piotrusia.
woman_usmiech.gif
Poród pełen ekspres.
woman_usmiech.gif
Byłam na ktg u lekarza swojego i ten ze względu na cukrzycę skierował mnie do szpitala. W szpitalu okazało się, że mam 4cm rozwarcia i brak skurczy. O 15.00 podano mi oksytocynę, po której skurcze zaczęły się od razu co 2-3 minuty i były dość silne. O 16.00 przebili mi wody i skurcze co 1-2 minuty mega ostre. O 16.30 odłączyli mnie od oxy i ktg i kazali iść pod prysznic. Po 30 minutach miałam dopiero 5 cm a już wariowałam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje. Podali mi coś dożylnie, miało być przeciwbólowo a tylko przez 2-3 minuty zakręciło mi się w głowie. Po 20 minutach miałam już 10cm i mogłam przeć. Parłam zaledwie 13 minut i maluch był na świecie. 54cm i 3640g.
woman_usmiech.gif
 
reklama
dziś ide do szpitala, od rana rycze jak głupia bo musze zostawić córkę a w sumie od 5 lat jesteśmy razem i to bedzie nasza pierwsza tak długa rozłąka , poza tym panicznie się boję tej cc mimo że jedną już miałam ale wtedy wszystko było tak na szybko a tu to czekanie planowanie dobija :( sny mam takie że sie wykrwawiam albo że tną mnie na żywca :( tak bym już chciała mieć to za sobą :( dziś od 6 rano smażyłam naleśniki chyba ponad 30 mi wyszło musiałam sie czymś zająć ....
 
Do góry