reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Co do ćwiczeń to ja jeżdżę na rowerku stacjonarnym i dużo spaceruję.
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Wczoraj miałam wizytę u ginekologa, z maluchem wszystko ok, tylko ułożony jest główką do góry... Trzeba się modlić i kciuki trzymać by się obrócił... Byłam też u diabetologa, w związku z tym, że mimo diety po śniadaniu mam podwyższony cukier dał mi jeszcze tydzień czasu, jak to się nie zmieni to czeka mnie insulina...
 
reklama
Cześć kochane :) Byłam wczoraj u gina.. i tak jak czułam będzie CHŁOPAK :) czyli będzie synek na 99% .. mąż dumny i szczęśliwy.. to pierwszy facet jaki urodzi się w naszej rodzinie od kilku lat bo tak to same baby się rodzą.. szukam teraz jakiś ciuszków tanio bo nic totalnie nie mam.. czuję się cieżko, jestem ciągle śpiąca albo głodna.. przepuklina mnie uwiera a do porodu jeszcze troche czasu.. nie wiem jak to wytrzymam .. najważniejsze że dziecko zdrowe, serce w porządku, jak tam u WAS?
 
Hej
Ja byłam wczoraj na wizycie i też wszystko ok. dzieciątko zdrowe i podobno córeczka - ja jestem przeszczęśliwa , mąż - w sumie mam to w nosie, bo mamy właśnie "ciche dni"
Niestety ja sporo przytyłam :-( Już +8 kg :-( z czego ostatnie 3 przez miesiąc i mam sobie kupić tabletki z pokrzywy bo być może zatrzymuję w sobie wodę, choć nie puchnę.

Gosianati gratuluję synka!!!!! super, że zdrowy :-)

Dziewczyny wiecie jaki poród Was czeka? sn czy cc? i jak cc to z jakiś konkretnych wskazań? ja mam mieć cc, dlatego, że pierwszy poród był przez cc no i teraz to moje nadciśnienie. a no i mała na razie ułożona poprzecznie, ale jeszcze ma czas się odwrócić. No i chyba będzie Kornelka :-) choć mąż ma jakieś ale, tyle, że póki co wisi mi jego ale ;-)
 
gratuluje córci, też bym wolała córke ale los chciał inaczej :) +8kg to i tak niedużo ... ja więcej ale teraz mam nadzieje że już nie bede w takim tempie rosnąć :(

ja jutro mam cukier i mam stres ..

też z mężem mamy ciche dni, bardzo się na nim zawiodłam i nie sądziłam że teraz nie bedzie mi pomagał, jak ledwo chodzę i kiepsko się czuję, wszystko na mojej głowie, a jeszcze dowalił wczoraj w pewnym temacie.. :/ eh
 
Czesc Kochane dziewuszki

Gosiati gratulacje synka
U mnie na razie spokój bardzo dużo leze aby nie wylądowac w szpitalu malenstwo sie rozwija dobrze :-)
Marysia ja noszę rozmiar 52/54 co do majtek to nie mam zadnego problemu a mianowicie pojawia sie ze stanikiem ale od jakiegos czasu kupuje sobie stanik sportowy jak dla mnie to sie sprawdza idealnie.
 
Aja majtek wlasnie niemogeznalezc,musza byc nabrzuch.nielubie tych pod brzuch. Ja jestem w18 tyg i jeszczenic nieprzytylam. I dzisiajchyba poczulam jakis ruch wbrzuch takijakby ktos siew njim rozciagal. Alejeszcze nie widoczny na zewnatrz. Takie wbojanie nogi od srodka. Myslicie zeto moja dzidzia daje znak o sobie wkoncu? To moja 2 ciaza. Ja mam nadzieje ze urodze sn. Pierwsza byla cc bo byl zanik tetna ajeszcze niezaczelamrodzic.
 
reklama
Hej, co tam?
Ja właśnie wyszłam ze szpitala, byłam od środy... :/ W środę rano strasznie źle się czułam, kręciło mi się w głowie tak, że nie mogłam wstać z łóżka, mąż mnie prowadził do wc... Pojechaliśmy do mojego gina, a on skierował mnie do szpitala. Po podaniu kroplówki przeszło, ale cukry zaczęły szaleć i tak spędziłam na oddziale 5 dni i wyszłam z insuliną.
 
Do góry