reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej dziewczyny.
Wpadłam na chwilkę dać znać, z nas po staremu. Moje bmi spadło do 34 więc szału nie ma bo jakby nie patrzeć dużo za dużo...
trzymajcie się ciepło- a może raczej chłodno w te upalne dni.
 
reklama
Sukkub, super ze z dzidzia ok :) A do brzuszka sie musisz przyzwyczaic, ludzmi sie nie przejmuj, zawsze lepiej jak sie gapia a sie w ciazy jest,niz jak jest sie grubym a nie w ciazy a ludzie traktuja cie jakbys byla :p co mnie na urlopie spotkalo...dwie panie w kolejce do wc zlustrowaly mnie od gory do dolu i przemile zaproponowaly ze mnie puszcza pierwsza ;) najlepsze ze tego dnia czulam sie fajnie sama ze soba i nie myslalam ze wygladam jak wielorybek :p ale niewazne.

ja mam jakis kryzys ostatnio,chcialabym sie wziac za siebie bo stwierdzilam ze bez schudniecia nigdy nie zajde. w planie mam przynajmniej godzine orbitreka dziennie (juz sobie nasciagalam seriali zeby miec co ogladac w trakcie ;)) i zastanawiam sie nad odstawieniem calkowitym pszenicy, znalazlam ciekawy artykul o diecie wlasnie wylaczajacej przede wszystkim pieczywo i produkty zbozowe (cos chyba jak bezglutenowa) bo podobno jakiestam czesci skladowe pszenicy zmieniaja sie w glukoze i podnosza jej poziom bardziej niz czysty cukier! i przyczyniaja sie do otylosci,najbardziej brzusznej, a to moj najwiekszy problem. i kurcze,znowu sie wszystko sprowadza do cukrow. no nic,zobaczymy. i zaczelismy troche witaminek wiecej lykac, z all ida do mnie testy owu, zobaczymy czy jakis tym razem wyjdzie, kiedys robilam przez 30 dni codziennie po dwa i nie bylo pozytywa, teraz jak mam ladne skoki tempki chce sprawdzic czy bedzie pik lh.

trzymajcie sie i piszcie co u was :)
 
Sukkub super ze z dzidzia wszystkk super
Akeake trzymam kciuki za diete i ja tez musze sie wziasc za siebie bo znowu lejce popuscilam i poprostu ogolnie zle sie czuje jestem jakas taka zmeczona
 
kochane trzymam kciuki za diety, spadki wagi.
Trzymam kciuki za starające się coby były dwie kreseczki.

Sukkub no początek ciąży na lato to tak właśnie potem jest że się ludzie gapią na brzuch. W zimie możesz po prostu ubrać luźniejszy sweter albo coś i już się tak nie rzuca w oczy. Pomijając fakt że ja dosyć duża jestem(wagowo), to teraz na początku 8 miesiąca koleżanka moja uświadomiła inną dziewczynę z roku że w ciąży jestem to takie oczy zrobiła:szok:. A jak dodała że to 8 miesiąc to już całkiem:szok:
 
Czesc wszytkim!


ja dzisiaj jakos kiepsko sie czuje jakos mi niedobrze ciekawe czy pregńl mze miec takie skutki uboczne? Poza tym probowalam sie zapisac na rezonans i uwaga najblizszy termin na LUTY!!!!!! Wiec zapisalam sie na 15 lipca prywatnie bo prywatnie mozna praktycznie od reki ale se tak wyliczylam ze juz bede po okresie wiec bede mala pewnosc ze nie jestem w ciazy bo niestety szyja mi nie daje o sobie zapomniec i przez to bede lzejsza o 350 zl
 
Wow, drogi taki rezonans, ale nie ma co czekac do lutego, swoja droga super termin... maja poczucie humoru w tej sluzbie zdrowia ;) Fajnie ze udalo Ci sie zapisac i bedziesz miala z glowy, a i staranek jakos to nie zakluci. Co do mdlosci to pewnie od tego leku, sprawdz w skutkach ubocznych czy cos pisza o tym. Ale oby w koncu Twoja torbiel poszla precz! Trzymam kciuki :)

U mnie nudy, zaczelam dzis robic testy owu,ale watpie zeby mi jakis pozytyw wyszedl. Do tego cos nie w sosie jestem,nazbieralo nam sie sporo takich wiekszych i mniejszych problemow, które sie ciagna za nami, ale coz,zycie.

Jedyny plus to taki, że ząb przestaje chyba w koncu bolec i moze w czwartek juz mi plombe zrobi...Albo jeszcze raz jakies lekarstwo bo widocznie pomaga.

No nic, trzymajcie sie :>
 
Akeake to najtaniej gdzie znalazlam bo w innych placowkach chcieli 500-600 zl.
Nie jestem pewna czy te zastrzyki cos pomogly bo jakos tak dziwnie nawet swojego bolu kolkowo-owulacyjnego nie mialam wiec niejestem pewna co do efektow. Tak sobie mysle ze moze w nastepnym tyg pojde prywatnie na usg zeby zobaczyc co i jak bo od nastepnego cyklu mam brac clo i sie boje zeby za bardzo mi nie zastymulowalo jajnikow i zebym w efekcie nie miala wiekszej torbieli albowiecej niz jedna
 
reklama
Dziewczątka w końcu każdej z nas się uda. Musi się udać.
Nie wiem co ze mną jest nie tak :( znowu nie udało mi się zajść. Miałam owu w dodatku potwierdzoną usg i cholera jasna znowu nic. Dostałam wczoraj @. Nie wiem czy to nie czasami przez clo i to, że miałam owu już drugi raz.Strasznie bolał mnie brzuch, ale to tak, że Mąż aż zastąpił mnie w pracy. Miałam gorączke, pociłam się i było mi słabo. Wziełam dwa ibupromy max i nospe i poszłam spać. Dawno się tak nie nacierpiałam. Muszę iśc do gina i dowiedzieć się co robimy dalej i co jeszcze może być ze mną nie tak :(
 
Do góry