reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

hardcoremuffin, z tego samego powodu co Ty nie biore slubu w kosciele ;) a sukienka..hm,nie typowo slubna,ale ecru,z koronkowa gora itd, no ale co z tego jak fatalna i zwrocic nie moge :(( 350zl w plecy a ja bez sukienki... Musze uprosic ciotke krawcowa czy cos sie z nia da zrobic, a jak nie to moze mi cos uszyje..bo na siebie przeciez gotowej sukienki nie kupie slubnej. Jestem na siebie zla,bo chcialam oszczedzic, a wyszla z tego kicha i teraz nie wiem za co kupic nowa. Najbardziej mnie dobija ze matka powie "a nie mowilam". Sie Mojemu zryczalam,ze slub odwolujemy bo gola nie pojde przeciez,heh. Moze zobacz w ulotce od clo czy ma jakis wplyw na nerki albo pecherz. Fajnie ze duphaston ci pomogl :) Ja musze isc podejrzec co z moimi sie dzieje, czy metformax cos zmienil. I widze ze Ty moje okolice - Łodz :) Ja z Piotrkowa :)

Marcia, wczesniej zapomnialam, strasznie wspolczuje tego uczulenia :( Bidulko,mam nadzieje ze wyjdzie od czego to i bedziesz juz spokojnie mogla jesc unikajac alergenu.
 
reklama
akeake Trzymam kciuki za kieckę,żeby dało się przerobić.. a na pewno się uda:) Głowa w górę! :*

Ja dzisiaj idę do lekarza na Nfz, pewnie będzie mnie ważył.. moja ulubiona część badania... cholera...
 
Akeake no to lipa z tą sukienką. Ja też po cywilnym i suknię miałam:) O taką:
DSC01895.jpg
Marcia no jak nie urok, to uczulenie... ehh...
ja od dziś mam lek na ciśnienie, ale jestem niezadowolona, bo lekarz nawet nie starał się pomyśleć skąd ta dziwna dolegliwość, tylko dał lek i za 2-3 tyg do kontroli. Tylko, że ja jak nie używam oczu do czytania czy szydełkowania to nie mam skoków ciśnienia... no masakra jakaś.
Miłego dnia kobietki.
 

Załączniki

  • DSC01895.jpg
    DSC01895.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
pietrucha, dzieki, dzis z mama zrobilysmy debate i moze da sie cos z nia zrobic,w sumie sporo tych poprawek,ale mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie. Powodzenia na ważeniu,na pewno nie bedzie zle ;))

ania, slicznie wygladalas :) co do cisnienia, to myslalas moze o jaskrze? masz w rodzinie kogos chorego? bo przy tej chorobie sa problemy z cisnieniem, bo chodzi o cisnienie w oku? Ja tez musze tego pilnowac bo moja mama choruje,ale jak na razie cisnienie mam ksiazkowe, choc tez mi sie czasem dziwne rzeczy z oczami dzieja. Ale ja okularnica od 24lat juz wiec o oczy dbac musze ;)
 
Witam sie i ja w koncu. Wrocilam od fryzjera i wzielam sie za sprzatanie.
Akeake na pewno cos wymyslicie z ta sukienka i bedzie dobrze.
Ania slicznie wygladalas ja mialam slub koscielny ale jako takiego wesela nie robilismy bo ja nie chcialam bo nie lubie takich imprez a poza tym nie wytrzymalabym calej nocy w 5 miesiacu ciazy . Lec dalej sprzatac.....pa
 
ania ślicznie wyglądałaś:)
Ja miałam kościelny, no i wyglądałam tak...
IMG_5717-Edit.jpg2FDQ5647-Edit.jpgIMG_6475-Edit-Edit.jpg Nasza sesja:)

Jejku,jak ja bym chciała mieć jeszcze raz ślub i wesele...ja Cię:))tak mi się podobało :-)
 

Załączniki

  • IMG_5717-Edit.jpg
    IMG_5717-Edit.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 80
  • 2FDQ5647-Edit.jpg
    2FDQ5647-Edit.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_6475-Edit-Edit.jpg
    IMG_6475-Edit-Edit.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 82
Marcia, powodzenia w sprzataniu :) Ja jutro sie biore,az mi sie slabo robi na sama mysl :p No ale jak mus to mus bo w koncu zarosniemy brudem ;) Niechec do wesela doskonale rozumiem, ja chcialam tylko slub ze swiadkami, ale w sumie stwierdzilismy ze z najblizsza rodzina i znajomymi jakos to przezyjemy :p I stanelo na przyjeciu na ok 40-45 osob, zobaczymy ile sie potwierdzi.

pietrucha, ale z Ciebie laska!! Gdzie te Twoje niby kilogramy :p pieknie wygladalas :)

To ta sukienka ktora zamowilam, tylko ze ecru. Brzydka nie jest,ale okropnie niedopasowana i dol niestety przeswietuje. Planuje wyciac ten pasek pod biustem bo jest mega ciasny, dol wszysc zaraz pod biust tak w stylu empire i zrobic go z takiej koronki co jest na gorze, bo chcialam cala koronkowa wiec teraz jest okazja to zrobic ;) A znalazlam identyczna koronke wiec nie bedzie problemu,wtedy dol bedzie taki cięższy i bardziej mięsisty :) Mam nadzieje ze ciotka krawcowa stwierdzi ze to wykonalne :p

135_1.jpg3060048434.jpg
 

Załączniki

  • 135_1.jpg
    135_1.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 57
  • 3060048434.jpg
    3060048434.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 61
akeake - teraz mam 11 kg więcej niż na ślubie:) Prawda jest taka, że nikt nigdy nie zgadł ile ja ważę, ale to dobrze:))) Wystarczy,że w przymierzalni zawsze walczę z dopasowaniem czegoś na siebie...bo przecież wszystko jest do 42,czasami 44.... eh:/
A sukienka Twoja bardzo ładna..to koronka jest cudowna:tak: Ciekawe tylko czy pod biustem da się to zmienić, chociaż wygląda i tak fajnie, pewnie kryje fałdkę:D
Mam nadzieję,że cioteczka da radę i już nie mogę się doczekać,aż wrzucisz nam efekty:))
 
Akeake okulista stwierdził tylko początki astygmatyzmu ale kategorycznie powiedział, że ciśnienie nie jest od oczu... ehh, trzeba się było na lekarza kształcić.
Dziewczyny dziękuję za miłe komentarze:) u mnie też było trochę mniej niż obecnie:)
Miłej nocki.
 
reklama
Akeake, fajny pomysl a i kieca wyjsciowa.

My na razie "na kocia lape", w planach cywilny, ale na razie nie powiedziane kiedy. Za to na pewno wiemy jak bedzie wygladal. Przyjezdzamy na motocyklach, wyjezdzamy na jednym. Oboje skorzane kurtki i jeansy. Ja dumam nad imitacja spodnicy dodatkowo, rozcieta zupelnie z przodu. Oczywiscie kumple ze zlotow itd.

A poki co wczorajszy projekt, dzis skonczony:
 
Do góry