reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Odzywam sie z oparow choroubska i inahlacjii.....

Dostalam antybiotyk.... po ponad tygodniu walki z kaszlem i bolem gardla ktore to wygladalo na wirosowke zostalo zazadzone ze wirosowka nie jest i trzeba antybiotyki bo zeszlo z gardla na pluca.... i do tego inhalacje woda morska z jakims tam lekiem w szpitalu co drugi dzien o 10 rano.... ale wole to niz 2tygodniowy pobyt w szpitalu... tego bym chyba nie zniosla =/
 
reklama
Dzień dobry w chłodny sobotni poranek.
Pam współczuje, ale cię scielo, kuruj sie kochana i zdrowka. Mam nadzieje ze teraz jak dostalas tyle leków to szybko dojdziesz do siebie!
Miłego dzionka
 
Marcia, widze ze niedlugo testujesz, trzymam kciuki :) Masz jakies objawy wskazujace na powodzenie? ;) Mnie od wczoraj dziwnie boli w podbrzuszu, jakbym tam cos miala z lewej strony i sie boje ze to torbiel :( No nic milej soboty Wam zycze :)
 
Dzięki za kciuki a co do objawów to tak do końca nie wiem czy jak sie tak bardzo chce je miec to czy podswiadomosc nie płata figli bo generalnie jetsem zmęczona, wrażliwe piesi a ścisłej rzecz ujmując to są jakieś takie ciezkie:confused:, czasami mnie pobolewa kość lonowa i chyba mi sie wech zaostrzył np. Spalam w sypialni na górze i miałam zamknięte drzwi a mąż na dole zapalił papierocha i mnie ten smród zbudzil. Ale nie wiem czy to nie urojenia
 
Cześć dziewczyny weekendowo :)
Pam współczuje, że choróbsko tak Cię rozłożyło, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Akeake, Marcia trzymam krzciuki za Was i Wasze starania &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.
U mnie pogoda paskudna od rana pochmurno i zimno tylko 5 st. Ja wczoraj dobrze się czułam i pozwoliłam sobie na lekkie porządki, układam w szafach, przeglądam ubrania zimowe i letnie, pozbywam się ubrań trochę za małych:) coby zrobić miejsce na te w ciąży i po.
Wczoraj wreszcie wyszliśmy z M. na spotkanie z koleżanką co przyleciała z Włoch, super sprawa spotkać się wreszcie w większym gronie znajomych i zdrowo pośmiać. Nigdzie nie byliśmy od kilku tygodni tak jak zaczęły się moje perypetie z za niskim progesteronem.
Dziś za to nic mi się nie chce, mama obiecała zrobić gołąbki na obiad więc dziś poleniu****ę troszkę :-)
Miłego weekendu :-)
 
Marcia, ja wiem czy fajnie... To tutejsza komercja - sklepy zawalone kostiumami, dekoracjami, slodyczami wylacznie na te okazje... W PL za to sa "Andrzejki" - przeciez fajne obyczaje sie z nimi wiaza. Tak zeby bylo smieszniej, to mamy polowe pazdziernika, a w sklepach juz wyprzedaz artykulow na Halloween i juz sa artykuly na Boze Narodzenie! :-D
Pam, niezle... Kuruj sie!
Akeake, za wczesnie na jakiekolwiek objawy by bylo.

Wczoraj pobolewal mniew brzuch. Mysle sobie, jak nic implantacja, po czym myslowy kop w d... - jakby to bylo zagniezdzanie to bym juz miala ze 3 zarodki w odstepie miesiecznym.:-D Cos mi sie popieprzylo w cyklach po poronieniu - nigdy nie mialam tak jak teraz.
 
Marcia trzymam kciuki za testowanie!!!

Alfa no to super ze sie fajnie bawilas :) leniu**** :)

Klaczku... u mnie to samo... nawet gorzej bo w tych wszystkich 2euro shopach i Tesco extra sa juz jajka na wielkanoc... jeszcze halloween nie bylo ani swiat a juz wielkanoc.... porazka :-D

Nie wiem czemu moj dohtor odrazu nie mogl dac mi antybiotyku albo chociasz te inhalacje.... pierwszy raz od prawie dwoch tygodni przespalam cala noc bedz budzenia sie co 10 minut na zyganko albo kaszelek....
 
reklama
WALENTYNKI!! :-D
Weszlismy dzis do takiego sklepu z *******ami rekodzielniczymi, centrum ogrodniczym i diabli wiedza czym jeszcze. Zaraz za drzwiami iluminacja swiateczna - swiecace choinki, renifery, gwiazdy... Po prostu ekspozycja wszystkiego swiatecznego co swieci, w zaciemnionym pomieszczeniu. Dziecko mi utknelo zupelnie, oczeta mu dookola glowy lataly. A ja chcialam tylko 2 doniczki kupic...
 
Do góry