reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Hej dziewuchy 🙂
Wczoraj zobaczyłam dwie kreseczki... Jestem przerażona 🤣 boję się że przez moją wagę coś będzie nie tak, że nie urodzi sie zdrowe, nie uda nam się przetrwać 9 miesięcy, w ogóle nie mam pojęcia co robić...
Hej witaj ,wagą się nie przejmuj teraz, gratulacje,staraliście się?? Czy poprostu tak wyszło .
 
reklama
Hej dziewuchy 🙂
Wczoraj zobaczyłam dwie kreseczki... Jestem przerażona 🤣 boję się że przez moją wagę coś będzie nie tak, że nie urodzi sie zdrowe, nie uda nam się przetrwać 9 miesięcy, w ogóle nie mam pojęcia co robić...
Gratuluję 2 kreseczek 😁 z jaką waga startujesz jeśli mogę spytać i skąd jesteś? Masz już dzieci? Będzie dobrze teraz tylko wybrać dobrego lekarza 😁
 
A mnie coś brzuch już zaczyna boleć okresowo , niech już przyjdzie to nowy cykl i nowe nadzieje ,plusem jest że mam jeszcze clo 5tabsów i recepte na 6paczek dupfastonu :p
 
Hej witaj ,wagą się nie przejmuj teraz, gratulacje,staraliście się?? Czy poprostu tak wyszło .
Odstawiłam tabletki dwa miesiace temu i uznaliśmy że jak ma być to będzie. I jakoś wyszło 🤣

Gratuluję 2 kreseczek 😁 z jaką waga startujesz jeśli mogę spytać i skąd jesteś? Masz już dzieci? Będzie dobrze teraz tylko wybrać dobrego lekarza 😁

Ważę okolo 90 kilo przy 162... Jeszcze dwa lata temu wazylam kolo 60, ale ojciec jest chory na raka i przy drugiej wznowie nowotworu zaczęłam zajadać stresy. Ale nie mozna żyć tylko chorobą... Jestem z Zielonej Góry. To nasze pierwsze więc tym wiekszy stres. Chociaz mój partner przyjął to ze spokojem i juz wczoraj twierdzil że on z nim na rowery bedzie jeździł 🤣
 
Odstawiłam tabletki dwa miesiace temu i uznaliśmy że jak ma być to będzie. I jakoś wyszło 🤣



Ważę okolo 90 kilo przy 162... Jeszcze dwa lata temu wazylam kolo 60, ale ojciec jest chory na raka i przy drugiej wznowie nowotworu zaczęłam zajadać stresy. Ale nie mozna żyć tylko chorobą... Jestem z Zielonej Góry. To nasze pierwsze więc tym wiekszy stres. Chociaz mój partner przyjął to ze spokojem i juz wczoraj twierdzil że on z nim na rowery bedzie jeździł 🤣
Super a waga nie jest aż taka duża nie powiedziane że będziesz miała jakieś problemy umawialas się już gdzieś do lekarza ile dni jesteś po okresie?
 
Super a waga nie jest aż taka duża nie powiedziane że będziesz miała jakieś problemy umawialas się już gdzieś do lekarza ile dni jesteś po okresie?
Ostatni okres mialam od 4 do 7 lipca. Byłam dzisiaj, ale bardzo się zawiodłam. Stwierdzil ze mam przyjsc za dwa tygodnie(ok, rozumiem że za wcześnie, spanikowalam 🤣) to on powie czy to ciąża zdrowa czy pozamaciczna, bo teraz za wczesnie (jakos sie tak bezosobowo poczułam, może ja za dużo wymagam, ale przydaloby sie jakies wsparcie). Powiedział tylko że bóle które odczuwam są normalne, że mogę sobie brac apap czy paracetamol (gdzieś czytałam że nie powinnam więc nie wiem). Nawet nie zapytał czy biorę kwas foliowy. Jakoś tak szybko i bezpłciowo. Nie czułam sie komfortowo.
 
Ostatni okres mialam od 4 do 7 lipca. Byłam dzisiaj, ale bardzo się zawiodłam. Stwierdzil ze mam przyjsc za dwa tygodnie(ok, rozumiem że za wcześnie, spanikowalam 🤣) to on powie czy to ciąża zdrowa czy pozamaciczna, bo teraz za wczesnie (jakos sie tak bezosobowo poczułam, może ja za dużo wymagam, ale przydaloby sie jakies wsparcie). Powiedział tylko że bóle które odczuwam są normalne, że mogę sobie brac apap czy paracetamol (gdzieś czytałam że nie powinnam więc nie wiem). Nawet nie zapytał czy biorę kwas foliowy. Jakoś tak szybko i bezpłciowo. Nie czułam sie komfortowo.
Mozna paracetamol i nospe 😊 co do wagi to na prenatalnych sa tacy lekarze ktorzy sie przypier.... do bmi wiekszego niz 25... wiekszosc ciaz do 20 tyg bada sie przez pochwowo wiec moze warto jeszcze zaczekac az bedzie wiecej widać 😊 gratulacje
 
Odstawiłam tabletki dwa miesiace temu i uznaliśmy że jak ma być to będzie. I jakoś wyszło [emoji1787]



Ważę okolo 90 kilo przy 162... Jeszcze dwa lata temu wazylam kolo 60, ale ojciec jest chory na raka i przy drugiej wznowie nowotworu zaczęłam zajadać stresy. Ale nie mozna żyć tylko chorobą... Jestem z Zielonej Góry. To nasze pierwsze więc tym wiekszy stres. Chociaz mój partner przyjął to ze spokojem i juz wczoraj twierdzil że on z nim na rowery bedzie jeździł [emoji1787]
Na pocieszenie Ci powiem, ze 2 lata temu startowalam z wagą 80 kg i urodziłam zdrowego, pięknego dziecia plci meskiej, straszyli mnie, ze 4,5 kg, ze nie urodzę naturalnie. Całą ciąże czułam sie super , przytyłam 15 kg, syn 3,5 kg, porod naturalny, piekny, szybki. Także bedzie dobrze [emoji3590]
 
reklama
Ostatni okres mialam od 4 do 7 lipca. Byłam dzisiaj, ale bardzo się zawiodłam. Stwierdzil ze mam przyjsc za dwa tygodnie(ok, rozumiem że za wcześnie, spanikowalam 🤣) to on powie czy to ciąża zdrowa czy pozamaciczna, bo teraz za wczesnie (jakos sie tak bezosobowo poczułam, może ja za dużo wymagam, ale przydaloby sie jakies wsparcie). Powiedział tylko że bóle które odczuwam są normalne, że mogę sobie brac apap czy paracetamol (gdzieś czytałam że nie powinnam więc nie wiem). Nawet nie zapytał czy biorę kwas foliowy. Jakoś tak szybko i bezpłciowo. Nie czułam sie komfortowo.
Za szybko poszłaś najlepiej tak 7t plus dni wtedy wszystko już widać ją z synem też byłam szybko bo był bardzo planowany teraz byłam pierwszy raz w 9 tyg już jakiegoś aż tak parcia nie miałam ale rozumiem Cię przy pierwszej ciąży 😘
 
Do góry