reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mialam pisac tez tu jak cos sie u mnie dzieje, no wiec :

Przedstawiam Wam moje Kabanoski - tak je ochrzcilam, bo po kilku latach bezmiesnych musialam w tej ciazy zjesc kabanosy , bo bym oszalala !

Niestety krwiaki nadal sa :(

17grudnia prenatalne ;)

20181204_141118.jpeg
20181204_141130.jpeg
20181204_141103.jpeg
 

Załączniki

  • 20181204_141118.jpeg
    20181204_141118.jpeg
    41,2 KB · Wyświetleń: 558
  • 20181204_141130.jpeg
    20181204_141130.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 564
  • 20181204_141103.jpeg
    20181204_141103.jpeg
    34,4 KB · Wyświetleń: 564
reklama
Jeszcze sie nie urodziły a już matkę sterroryzowały:)
Krwiaki sie jeszcze wchłoną, bądź dobrej myśli.
I dzieki, ze sie odezwałaś.
 
Jeszcze sie nie urodziły a już matkę sterroryzowały:)
Krwiaki sie jeszcze wchłoną, bądź dobrej myśli.
I dzieki, ze sie odezwałaś.
No mam nadzieje, ze sie wchlona choc od poczatku mi towarzysza :(
Raz je widac innym razem mniej.. potem znow wiecej i tak ciagle. Na poczatku jeszcze plamilam ale teraz juz nie plamie , wiec albo sie wchlaniaja albo zostają, no bo inna droga nie wychodza ;p

No terrorysty takie ;p zasady musze swoje lamac dla nich, ale mam nadzieje, ze warto :)

A co u Ciebie? Jak sie czujesz? Cos ruszylo z dieta?

Oluchapoducha a Ty jak tam?
Dolaczasz do nas na fb ?

Kattatya nadal czekamy na esmeralde ;p moze sie w koncu przekonasz.

Milego dnia ;)
 
Kurczę dziewczyny, zapomniałam o Was, po powrocie na forum o tym jednym temacie zapomniałam, ale wybaczycie kropkowi? :)
Oczekujaca123 niezmiernie cieszę się Twoim podwójnym szczęściem, szczególnie, że sama jeszcze niedawno taka podwójna chodziłam :) oszczędzaj się, nie daj się i trzymam kciuki za Twoją ciążę.
Bliźniaki są fajne, ale czyjeś [emoji23]. Taka śliczna parka, albo ewentualnie dzieci xero. Fajnie się na nie patrzy. Ale zajmowanie się 2 na raz to dla mnie za dużo. Jestem straszny nerwus i czasem różnica 8 lat między moimi dziećmi wydaje się być za mała [emoji23]
Moje xero nie są, ale nie ma takiego dramatu, czasem dają popalić tak, że mam ochotę płakać razem z nimi, ale później, jak się uśmiechają, to podwójnie. Zajmowanie się nimi czasem to spore wyzwanie, faktycznie mniej czasu mam dla siebie, czasem jestem na nie o to zła, ale kocham te szkraby nad życie i nie wyobrażam sobie mieć teraz jednej :)
 
Kurczę dziewczyny, zapomniałam o Was, po powrocie na forum o tym jednym temacie zapomniałam, ale wybaczycie kropkowi? :)
Oczekujaca123 niezmiernie cieszę się Twoim podwójnym szczęściem, szczególnie, że sama jeszcze niedawno taka podwójna chodziłam :) oszczędzaj się, nie daj się i trzymam kciuki za Twoją ciążę.

Moje xero nie są, ale nie ma takiego dramatu, czasem dają popalić tak, że mam ochotę płakać razem z nimi, ale później, jak się uśmiechają, to podwójnie. Zajmowanie się nimi czasem to spore wyzwanie, faktycznie mniej czasu mam dla siebie, czasem jestem na nie o to zła, ale kocham te szkraby nad życie i nie wyobrażam sobie mieć teraz jednej :)
Pokaż dziewczynki [emoji7]
 
reklama
Do góry