reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Nadrobilam piąte przez dziesiąte. Oczekująca blada kreska? Coś mnie ominęło? :D
U nas kiepsko, strasznie się popsuły noce. Ogólnie mamy pobudki co godzinę lub częściej. A o 4 zaczyna się hardcore, poplakuje, jeczy, setka, wierci się, potem zasypia na 10 minut i od nowa. Więc ja już nie śpię [emoji20]. Jestem nieprzytomna i codziennie boję się, że spowoduje wypadek samochodowy. Po za tym to w miarę ok, rehabilitacja pomału przynosi efekty. Jutro idę do dermatologa bo mamy AZS. Wydaje majątek na lekarzy, ale na NFZ to mają motto, że czas leczy rany. [emoji85]No to jak z tym fb? Pod jaką nazwą szukać? [emoji3]
Powodzenia w leczeniu AZS. Młoda miała na szczęście dość łagodne. Miała w zgięciach łokciowych , pod kolanami. To były takie nawroty, raz lepiej raz gorzej. Miala oczywiscie kremy ze sterydem i różne kremy. W pewnym momencie bardzo nam pomógł zwykły krem Nicea Soft, sami byliśmy w szoku. Także lipikar był dla niej dobry. Teraz ma 11 lat i czasem ma troszkę suche w zgięciach łokciowych ale wystarczy posmarować kilka dni i wraca do normy.
Młody miał okres że skórę miał dość suchą, byliśmy się czy to nie będzie AZS ale pomagał krem aktywny elodermu na buzię a na resztę ciała smarowałam balsam eloderm. Prawie całą jesień i zimę codziennie po kąpieli go smarowałam. Na wiosne i do dziś spokój, skóra piękna bez wysuszeń. Zobaczymy jak będzie zimą.
 
reklama
My mamy refundowane z racji że Antoś to wcześniak, więc przychodnia musi się martwić o ich dostępność [emoji6] do tej pory nigdy nie było problemu.
One nie są dostępne w żadnej aptece w pl [emoji30] moja przychodnia też ich nie ma i mamy odlozone szczepienia. Niby twierdzą że mają szczepionki zastępcze ale ja nie chcę teraz zmieniac. Boję się
 
One nie są dostępne w żadnej aptece w pl [emoji30] moja przychodnia też ich nie ma i mamy odlozone szczepienia. Niby twierdzą że mają szczepionki zastępcze ale ja nie chcę teraz zmieniac. Boję się
No coś Ty! My póki co mamy teraz szczepienie dopiero jak skończy rok. Mam nadzieję że do tego czasu będzie. Kiepska sytuacja.
 
One nie są dostępne w żadnej aptece w pl [emoji30] moja przychodnia też ich nie ma i mamy odlozone szczepienia. Niby twierdzą że mają szczepionki zastępcze ale ja nie chcę teraz zmieniac. Boję się
Nie wiedziałam, że jest taki problem z 5w1 [emoji17] z 6w1 nie mamy żadnych problemów. Co najwyżej zderzamy się z chorymi pomysłami aptek na to, żeby zarobić jak najwięcej [emoji36]
 
No coś Ty! My póki co mamy teraz szczepienie dopiero jak skończy rok. Mam nadzieję że do tego czasu będzie. Kiepska sytuacja.
No my mamy spore opóźnienie... Ale co zrobić. Niczym innym nie dam go teraz zaszczepić. Niby pani pielęgniarka twierdzi że mają się pojawić koło grudnia... Ciekawe
 
Colorado, wyslalam PW o dodaniu na fb.
Nie powinno się zmieniać szczepień w trakcie, lepiej odroczyc.
My szczepilismy teraz na mmr i zle znosił ta szczepionke, marudny, obolaly taki, wysypka wyszla ale już cale szczescie zniknęła. Dobrze, że teraz tylko jedno szczepienie i przerwa na dosc sporo czasu ;)
 
Colorado raczej nie zostanę Esmeraldą:p

Madagos ja się tego mmr bałam najbardziej a pokręciło mi się coś i zaszczepiłam nie wiedzac, ze to to. Lilka generalnie wszystkie szczepienia zniosła super. Tez nam teraz jeszcze jedno zostało, chcialam dzisiaj ale nie szczepili.
 
reklama
Colorado raczej nie zostanę Esmeraldą:p

Madagos ja się tego mmr bałam najbardziej a pokręciło mi się coś i zaszczepiłam nie wiedzac, ze to to. Lilka generalnie wszystkie szczepienia zniosła super. Tez nam teraz jeszcze jedno zostało, chcialam dzisiaj ale nie szczepili.
To super, że tak znosi dobrze szczepionki :) u nas 5 grudnia będzie druga tura 6w1 i rotawirusowej :)
 
Do góry