reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi dziękuję :) Antoś skończył 7 miesięcy. Jest duży jak na swój wiek :p

Oczekująca, Ka dziękuję :)

My kiedyś też podejmowaliśmy rozmowy na temat adopcji i oboje uznaliśmy że jeśli nie będzie nam dane urodzić dzieciątka to pokochamy inne które tej miłości potrzebuje. Jednak los dał nam Antosia, największy skarb świata <3
 
reklama
Ka, Oczekująca kciuki za staranka:)

Paula powodzenia na wizytach:)

Antoś śliczny:)

Kwiatek jak sytuacja? Który tydzień u Ciebie?

Rirka co u Ciebie?
 
Dziewczyny super dzieciaczki :biggrin2:

Oczekująca trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

Ja niestety wyladowałam wczoraj wieczorem w szpitalu.
Podobno cos z przepływami, więc dostalam skierowanie, ale na izbie nie do konca,wiedzieli w czym problem.
Nie wiem co sie dzieje, nie wiem co beda robić, nie wiem jak wyniki....:confused:
Nawet nie ma lekarza żeby zapytać.
Dziękuję za kciuki i mocno trzymam za Ciebie ! ;* oby wszystko bylo dobrze. Trzymaj sie
 
Z usg 38+3 ( z om 40+5- ale wszyscy na ten pierwszy patrza)

Dziś po USG przeplywy "nienajgorsze"
Maluszek 3900g.

Ale ze względu na cukrzycę ciążowa będą "chyba " wywoływać poród, a przynajmniej na to się zapowiada, boz dziś założyli mi cewnik foleya i czekam do jutra.

Skurczy było kilka, a teraz okropnie boli mnie dół brzucha, ani leżeć, ani siedzieć.

Azr boję się pomyśleć co to będzie jak regularne skurcze się zaczną.
 
Z usg 38+3 ( z om 40+5- ale wszyscy na ten pierwszy patrza)

Dziś po USG przeplywy "nienajgorsze"
Maluszek 3900g.

Ale ze względu na cukrzycę ciążowa będą "chyba " wywoływać poród, a przynajmniej na to się zapowiada, boz dziś założyli mi cewnik foleya i czekam do jutra.

Skurczy było kilka, a teraz okropnie boli mnie dół brzucha, ani leżeć, ani siedzieć.

Azr boję się pomyśleć co to będzie jak regularne skurcze się zaczną.
Oj, to będzie się działo [emoji33] niedługo pewnie przytulisz kruszynkę [emoji7] ważne, że dzidzia już donoszona [emoji4]

Z tego co piszesz, to jakoś mało konkretnie i wylewnie Ci tam mówią, co u Was słychać [emoji849]
 
Oj, to będzie się działo [emoji33] niedługo pewnie przytulisz kruszynkę [emoji7] ważne, że dzidzia już donoszona [emoji4]

Z tego co piszesz, to jakoś mało konkretnie i wylewnie Ci tam mówią, co u Was słychać [emoji849]


Zamieszanie straszne, ale od poloznych sie dowiedzialam, ze ciaza donoszina i z cukezyca, to beda probowali wywolywac.

Mysle ze jutro na obchodzie czegos sie dowiem.

Wiec czekam,
Powiem Wam ze przez stres wczoraj i dzis, jakos mi taknie fajnie było, chciałam do domu, żeby samo się zaczęło.

Ale szybciej bede miała maluszka i wiem, że jesteśmy bezpieczni tutaj.
 
Zamieszanie straszne, ale od poloznych sie dowiedzialam, ze ciaza donoszina i z cukezyca, to beda probowali wywolywac.

Mysle ze jutro na obchodzie czegos sie dowiem.

Wiec czekam,
Powiem Wam ze przez stres wczoraj i dzis, jakos mi taknie fajnie było, chciałam do domu, żeby samo się zaczęło.

Ale szybciej bede miała maluszka i wiem, że jesteśmy bezpieczni tutaj.
Dokładnie, tam jesteście pod opieką i to jest najważniejsze :) pobyt w szpitalu nigdy nie jest przyjemnością, ale trzeba to przeboleć i potem szybko się o tym zapomni [emoji8]

Dawaj nam tu znać na bieżąco [emoji846] ciotki czekają na kolejnego maluszka [emoji846] jakie imię wybraliście?
 
reklama
Dziś rano przeszły skurcze. Ale też wyniki mam podwyższone( te które odpowiadają za nadcisnienie).

Lekarz powiedział, że jesli jutro będą miejsca, to wezmą mnie na wywołanie, ale dziś oblezenie wiec pewnie weekend "poleniuchuje" w szpitalu.

Jedyne co mnie nie pociesza to jak podadza oxytocyne i przez 10h nie bedzie postepu to wrócę spowrotem na sale. I kilka dni pozniej kolejna proba.
 
Do góry