reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej dziewczyny! :) My niedziela bardzo aktywnie, wdrapalismy sie z wózkiem na górę Żar. Niby nic ale pchanie wozka pod górkę + ciaza spowodowały, że wróciliśmy i padlismy do łóżek od razu :D Ale widoki przepiękne... Tylko ludzi tłumy. W niedzielę niehandlowe gory to zly pomysl... Chociaż pies jak padł jak spi.

Ja dzis zaczynam 12 tydzien :O Cale szczescie slodycze wszystkie stoją nietknięte i udaje mi się obskoczyc na suszonych morelach, daktylach i sliwkach. Za to wczoraj poszliśmy po zejściu juz do restauracji i maz wzial sobie schabowego z frytkami a ja najpierw kwaśnicę na swinskim ryjku a potem żurek i bylam w 7 niebie! Moglabym na takich zupkach ta cała ciaze przebimbac :D Nie mam złudzeń, bez usg juz wiem, że to będzie chłop. :D No ale... do 3 razy sztuka :D
4kg na plusie w ciazy... marzenie...
FB_IMG_1536561874397.jpg
received_942714145853015.jpeg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1536561874397.jpg
    FB_IMG_1536561874397.jpg
    109,1 KB · Wyświetleń: 421
  • received_942714145853015.jpeg
    received_942714145853015.jpeg
    36,9 KB · Wyświetleń: 422
Phoenix a gdzie sie urlopowałaś?

Madagos z moim chłopem mogłabys na jednej kuchni teraz być:D Ja to zdecydowanie kluchowato-ziemniaczana:( Fajna taka aktywna niedziela, ja przez tą durną noge już dawno nie byłam na dłuzszym spacerze.
Ale jak będzie ładna koncówka września to weźmiemy Lilke do ZOO bo i tak musimy jechać do Krakowa Starszej klamoty przewieźć.
 
Madagos zobaczymy kogo tam nosisz w brzuszku [emoji16] jeszcze nie wszystko przesądzone [emoji4] śliczny piesek [emoji7] mi w ciąży to tylko ziemniaków się chciało [emoji23] miałam tydzień też, że w kółko ogórkową jadłam. W jeden dzień jeden wielki garnek tej zupy pochłonęłam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Kattaya, witam w klubie kluchowatych [emoji23][emoji23][emoji23] jest to ból, jak właśnie to trzeba ograniczać [emoji27]
Nie martw się, niedługo będziesz latać na spacerki [emoji8]

My dziś uczyliśmy się chustonoszenia. Po 2,5h byłam już trupem, tak mnie to zmęczyło, a Bruno dziś jeszcze taki marudny, że szok. Chyba jesteśmy w przededniu albo w trakcie skoku rozwojowego ... [emoji43] Kupiliśmy chustę, ale nie umiałam jej potem zawiązać, bo nowa to taka śliska, a na dodatek ja zmęczona już byłam, Bruno też, no i porażka [emoji23] liczę, że jutro zwycięsko się zachustujemy! Ale ogólnie super uczucie, jakby się znowu malucha w brzuszku (no może trochę wyżej [emoji16]) miało [emoji7]
 
Colorado a nie myslałaś, zeby skorzystać z pomocy doradczyni? Ja też się przymierzałam do chustowania ale Lilka nie lubiła byś długo w jednym miejscu i w jednej pozycji i zrezygnowałam. Babeczka u nas za 2h indywidualnego nauczania bierze 150zł, chyba warto...

Ładnie Bruno przybiera:) Kupiłaś wagę dla niego?
 
reklama
To chyba dobrze?[emoji3]
Nawet chyba za [emoji16] jeszcze 2 tygodnie temu przybierał mniej niż 20g dziennie i pediatra przebąkiwała o konieczności dokarmiania go większą ilością mleka w proszku, a teraz 70g dziennie [emoji16] i to już zrezygnowaliśmy całkiem z mleka w proszku :)
Colorado a nie myslałaś, zeby skorzystać z pomocy doradczyni? Ja też się przymierzałam do chustowania ale Lilka nie lubiła byś długo w jednym miejscu i w jednej pozycji i zrezygnowałam. Babeczka u nas za 2h indywidualnego nauczania bierze 150zł, chyba warto...

Ładnie Bruno przybiera:) Kupiłaś wagę dla niego?
Właśnie mieliśmy dziś spotkanie z doradczynią od chust i nauczyliśmy się wiązać :) tylko ta nowa chusta jest śliska, wyprałam ją i mam nadzieję, że będzie lepsza :) u nas babeczka wzięła 160zł, więc podobnie :) a z moim mężem musiała się trochę więcej namęczyć [emoji23]

Co do wagi to nie mamy dla Bruna, położna była :)

A w jakim wieku Lilki rozważałaś chustowanie?

Colorado ja do tej pory ogórkową zajadam ;) ten smak kwaskowy super ;) termin na sobotę mam.... kurcze stress jest ;)
To ja od ciąży nie jadłam, ale w sumie nie wzgardziłabym [emoji16] a czujesz już coś na rzeczy? Będzie przed sobotą, czy po sobocie, myślisz? [emoji4]
 
Do góry