reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Colorado Dominikowi odpadł też po tygodniu :) Super że ładnie Bruno przybiera :) Oby tak zostało.
Nagini, Jo ja mam niejadka i czasem ręce opadaja i brakuje sił w porze posiłku. A teraz jak rosną mu czwórki to już w ogóle...:( Waży też 9400g. Mógłby funkcjonować na samych owocach... Obiady to jest w ogóle masakra. Sam jeszcze nie umie jeść łyżeczką a jak widzi że mam go karmić to łapie łyżkę w locie i zamiast jeść robi bałagan. To w temacie zupy bo reszte mu daję żeby zjadł rączkami. Ale większość ląduje na podłodze. Z mięsa zjada maluteńki kawałeczek, za radą koleżanki podaję kiełbasę z piersi z Morlin no i faktycznie troche zje.
Mój Mąż był niejadkiem i strasznie chudy był 184cm i 58kg około 30 tki miał. Teraz ma brzuszek troszkę.
Młody też lubi owoce a już szczególnie nektarynki, poziomki, banana też zje ale to jak mu podejdzie w danym momencie. Ostatnio polubil bardzo winogrona, te większe,ciemne, pestkowe łatwo się obiera i mu kroję na ćwiartki, teraz są smaczne bezpestkowe zielone i one są mniejsze i trudno byłoby ściągać skórę a zobaczył jak je starsza siostra i nic tylko chce i chce więc mu dałam ze skórką tylko przekrojone na pół, wzdłuż. Nie miał problemów z brzuszkiem więc mu daję . No i kocha pomidora, daję mu paseczki bez skórki i tylko sok płynie do łokci aż :).
Staramy się sadzać go z nami do wszystkich posiłków i próbuje wszystkiego. Dziś fasolkę szparagową zebralam w ogródku to będzie zajadać.
 
reklama
Jeśli któraś z Was daje do picia Bobo Frut to jest teraz w Tesco w dobrej cenie bo 3 za 8 złotych czyli 2,66 za butelke a normalnie około 3,90zl. Ja kupiłam 6 i wypił tylko troszkę ale zaczekamy kilka tygodni może mu posmakuje, póki co woda.
 
Lila na 16 miesiecy wazyła ok. 12 kg, jest dosyć krępa. Z jedzeniem łyzeczka jeszcze niedawno było tak jak pisz Zuza, łapała w locie i wszystko ladowało nie tam gdzie powinno. Teraz już trochę je sama, trochę podkarmiam. Pije też ładnie ze zwykłego kubka, ale daje tylko wodę. Owoce też bardzo lubi, zajadała się porzeczkami, teraz mamy maliny i śliwki, winogrona te drobne zielone bez pestek jej daję. Z aprtytem bywa róznie. Była faza na zupy, teraz woli bardziej stałe posiłki, szczególnie makarony- z pomidorami, szpinakiem, serem itp. Ogórka zje tylko kiszonego, pomidorami sie zajada.
 
To pięknie Lilka je! Ja dzś zrobiłam jarzynową i Dominik zjadł tylko zielony groszek, no ale zjadł :)
Ja nie wiem, mój za pomidorem nie przepada [emoji848]
A makron też je, ale bez niczego.
Dzewczyny od kiedy dzieci mogą chleb żytni?
Nagini napisałam na innej grupie Kupiłaś sukienkę?
 
Aż miło się czyta jak wasze dzieci ładnie jedzą. Moja córka niejadek, do tej pory nic nowego nie chce spróbować, w zupie jak widzi coś zielonego lub marchewkę to każe wyjmować.... no tragedia.... teraz idzie do przedszkola i zastanawiam się czy nie będzie tam głodować... z owoców tylko banan, i takie musy w tubce z Lidla. Warzywa nic. :(
 
To pięknie Lilka je! Ja dzś zrobiłam jarzynową i Dominik zjadł tylko zielony groszek, no ale zjadł :)
Ja nie wiem, mój za pomidorem nie przepada [emoji848]
A makron też je, ale bez niczego.
Dzewczyny od kiedy dzieci mogą chleb żytni?
Nagini napisałam na innej grupie Kupiłaś sukienkę?
Nie kupiłam wciąż oglądam i się boję cokolwiek zamówić. Okazuje się, że moja zakupofobia działa nawet online [emoji31]
 
reklama
Kattaya przegapiłam pytanie. Chłopaki chodzą na Termy Maltańskie w Poznaniu. Mąż ma dla nich karty MultiSport +, płaci w pracy za nie chyba łącznie 80zł. Opłaca się to bo np. na termach mogą być całe dnie za darmo. Co godzinę muszą tylko się jakby wylogować i zmienić szafki.
Nagini ja też nie lubię kupować ubrań przez internet. Muszę się w końcu przełamać i zamówić coś na BonPrix bo tak dużo osób poleca.
Oluchapoducha jak się czujesz?
 
Do góry