reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Colorado jak ubrałaś synka na wyjście że szpitala?
W body z długim rękawem, spodenki i skarpetki :) ale już go niczym nie przykrywałam, bo ciepło było i tak :)
Super, szybciutko odpadł [emoji106]
No, też się dziwię, zwłaszcza że do wtorku źle go pielęgnowaliśmy, bo myśleliśmy, że trzeba go czyścić od zewnątrz, a nie od wewnątrz [emoji23][emoji23][emoji23] dopiero położna nas sprostowała [emoji6]
 
W body z długim rękawem, spodenki i skarpetki :) ale już go niczym nie przykrywałam, bo ciepło było i tak :)No, też się dziwię, zwłaszcza że do wtorku źle go pielęgnowaliśmy, bo myśleliśmy, że trzeba go czyścić od zewnątrz, a nie od wewnątrz [emoji23][emoji23][emoji23] dopiero położna nas sprostowała [emoji6]
Chociaż dobrze ze wam powiedziała. Ja przy 1 synu też nie umiałam i miał aż miesiąc pępek... Filipowi już dobrze pielegnowalam i szybko odpadł
 
Mamy +90g! [emoji3] I pępuszor odpadł [emoji3] dobrze, że jak mąż go obrabiał, bo ja bym jeszcze zemdlała [emoji23][emoji23][emoji23]

Super że Bruno ładnie przybiera.
Pamiętam jak ja z Młodym walczyłam o wzrosty wagi. Położne pod koniec pobytu ważyły mi go co wieczór gdy brały go na kąpiel. Gdy po około 5tyg przekroczył 3 kg radość była ogromna. Wyszliśmy jak miał 6tygodni i już prawie 3100g.
Później ja niestety musiałam po 2 dniach w domu wrócić do szpitala 100km od domu więc nie było mowy o karmieniu piersią i był tylko na butelce- Babcia i Tata tak dobrze karmili że po kolejnych 3tygodniach ważył 4300g. Wróciliśmy do karmienia piersią i trochę mm.
 
Ja dla odmiany nigdy nie musiałam walczyć o przyrosty wagi. Mam dzieci żarłoki. Syn w pierwszy miesiąc przybrał 2kg, córka 1400.
Mam nadzieję, że jej to zostanie. Syn od zawsze kochał jeść, teraz ma 8lat i potrafi zjeść więcej ode mnie. Zawsze przerażały mnie dzieci niejadki.
 
reklama
Do góry