reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Bruno ma już 2,5 kg [emoji7]

Ktg ok, chociaż robili mi dwa razy, za pierwszym się nie ruszał i wystraszył położną, lekarz kazał zjeść coś słodkiego i wrócić. Po pączku mały się rozruszał i już wszystko ok było [emoji4]

Gbs pobrany, mam umówić konsultację u anestezjologa na następny tydzień i to tyle :)

Dziś w końcu pochwalił nam się swoim obliczem, a w zasadzie połową tego oblicza. Co jest i tak postępem, bo zawsze się zasłaniał czym tylko mógł [emoji23]

Muszę jeszcze tylko mierzyć po cukier na czczo i 1h po każdym posiłku, bo ponoć na końcówce ciąży potrafi się jeszcze z cukrem pokiełbasić ...
IMG_20180718_133001.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180718_133001.jpg
    IMG_20180718_133001.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 427
reklama
Colorado, to super, że wszystko dobrze! A możesz mi wytłumaczyć co widać na zdjęciu, bo ja laik nie wiem na jakie części ciała patrzę [emoji3]

Kupiłam 2 testy i ćwiczę silną wolę [emoji23] dziś 25dc, 5 dni do @...
 
Colorado, to super, że wszystko dobrze! A możesz mi wytłumaczyć co widać na zdjęciu, bo ja laik nie wiem na jakie części ciała patrzę [emoji3]

Kupiłam 2 testy i ćwiczę silną wolę [emoji23] dziś 25dc, 5 dni do @...
Po lewej stronie jest stopo-noga, a po prawej pół twarzy widać :) i już widzę, że jest podobny do mąża jak śpi [emoji16]

To rób jutro z rana test! [emoji16] Co mają leżeć i się kurzyć [emoji16]

Paula, ja w cyklu co się udało to nie miałam testu kupionego, poszłam przymuszona poleceniami lekarza, byłam pewna, że się nie udało, byłam zła jak osa, zrobiłam test, było okienko z jedną kreską, więc poszłam spać dalej, wracam do WC po 2 h i tam jakaś druga kreska [emoji23] także na mnie producenci dużo nie zarobili [emoji16]
 
Po lewej stronie jest stopo-noga, a po prawej pół twarzy widać :) i już widzę, że jest podobny do mąża jak śpi [emoji16]

To rób jutro z rana test! [emoji16] Co mają leżeć i się kurzyć [emoji16]

Paula, ja w cyklu co się udało to nie miałam testu kupionego, poszłam przymuszona poleceniami lekarza, byłam pewna, że się nie udało, byłam zła jak osa, zrobiłam test, było okienko z jedną kreską, więc poszłam spać dalej, wracam do WC po 2 h i tam jakaś druga kreska [emoji23] także na mnie producenci dużo nie zarobili [emoji16]
Ja miałam kupione 2 testy w tym cyklu, co się udało i, tak jak wam pisałam, zrobiłam tylko dlatego, że szłam do dentysty, a cykl totalnie spisałam na straty... Także pierwsza dowiedziała się dentystka [emoji23] a ja w drodze powrotnej kupiłam jeszcze dwa innej firmy, bo nie wierzyłam i stwierdziłam, że tamten się pomylił [emoji16] no, nie pomylił się, czego dowód leży obok mnie właśnie [emoji16] ale mimo, że 2 testy wyszły pozytywne, to zrobiłam jeszcze chyba z 5 dla pewności [emoji23] także na mnie zarobili
 
Colorado super, że wszystko :) Moja mała też się wiecznie zasłania rączka, raz jeden udało się trochę buzi sfotografować, ale nie wiem do kogo podobna :) Na mnie producenci testów nie zarobili wcale, bo zrobiłam w swoim życiu aż 4 :D W 1 ciazy jeden, a potem w szoku z powodu wyniku pobiegłam po 2. Potem raz kiedyś spóźniał mi się okres jak syn miał coś rok i trochę (strasznie nie chciałam być wtedy w ciąży przeplakalam pół dnia zanim mąż mi test przywiózł) i teraz w tej ciąży jeden [emoji14]

Mam już dość bycia w ciąży. Moje życie ostatnie dni to wegetacja. Nie mam siły, ani ochoty na nic, do tego doszły mdłości jak na początku ciąży :( Mam już tego wszystkiego serdecznie dość.
 
reklama
Do góry