reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Do tej pory myslalam ze jest ok. Usg na każdej wizycie (co 2tyg) wszystkie badania krew mocz hiv toskoplazmoza itd... tez były. Nawet prenatalne dostalam na NFZ, mowili , ze cytologie bede miala robiona w 18tyg
Dlatego sądziłam, ze raczej jestem odpowiednio zaopiekowana....
Dla własnego spokoju możesz iść z raz na jakiś czas prywatnie [emoji5]
 
Po wizycie byłam taka zmęczona, że musiałam odpocząć [emoji23] ponad 1h czekałam w poczekalni, taki młyn.

U nas wszystko w porządku, maluszek ma 560g i jakieś 27 cm wzrostu, rośnie zdrowo, ja mam z jakiegoś powodu 0,5kg mniej niż ostatnio. Szyjka długa, zamknięta, mam zielone światło, by jechać 600 km nad morze [emoji1] pH lekarz mi badał, wyszło spoko. Tak więc mimo bakterii gin powiedział, że mogę być spokojna bo wszystko idzie w dobrym kierunku, a dzidziol jest silny :)

Wstawiam przystojniaka:
Zobacz załącznik 850545
Super informacje [emoji5] dzidziulek śliczny [emoji5]

Gdzie i kiedy wybywacie nad morze?
 
A my wyglądamy tak ;)
 

Załączniki

  • IMG_20180425_191055.jpg
    IMG_20180425_191055.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 141
Ostatnia edycja:
Nagini śliczny brzusio.

Colorado Pyrek cudny [emoji4]

Oczekująca, ale zwykłe badanie ginekologiczne masz na każdej wizycie czy tylko usg?
Może lekarz nie widzi niczego niepokojącego i nic nie mówi.
Na NFZ też może być dobrze prowadzona ciąża, zależy od lekarza. Ja obie prowadziłam na fundusz i nie narzekam.
 
reklama
Nagini śliczny brzusio.

Colorado Pyrek cudny [emoji4]

Oczekująca, ale zwykłe badanie ginekologiczne masz na każdej wizycie czy tylko usg?
Może lekarz nie widzi niczego niepokojącego i nic nie mówi.
Na NFZ też może być dobrze prowadzona ciąża, zależy od lekarza. Ja obie prowadziłam na fundusz i nie narzekam.
Mam tylko usg rozmowę jak sie czuje wypisanie recept l4 i skierowan. Tyle. Polozna zawsze przed wizytą mówi na co dostane skierowania w danym terminie waży mnie i mierzy ciśnienie. Cytologia bede miala do 20tc o innych badaniach cisza . Różne wersje juz czytałam, jedni badaja "ręcznie inni dopiero jak sie cos dzieje a jeszcze inni jak jest ok to badają w okolicy 30tc... takze nie wiem. Ale zapytam jutro...
 
Do góry