reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Wieczorem smaruje mu główkę a rano wyczesuje .3/4zeszło po pierwszym razie.
Co do kleiku to od 4 miesiąca dawałam ale szybko gęstniało mleko i kupiłam Bebiko z kleikiem.W sumie tylko po nim nie jest głodny, bo NAN i Babilon nie sprawdziły się u nas.A tego Bebiko zjada 150-180ml.
 
reklama
O to ja dziś spróbuję bo mam dermavel w domu. A ktoś polecił Ci ten sposób?

Właśnie ja tak myślę czy wprowadzić mu już kleik czy nie. On ogólnie taka kluska jest. Nie bardzo gruby bo jest dlugi no ale waży 7kg A ma 4 miesiące. Zaraz body na 74 będą małe [emoji85]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Lekarka na szczepieniu mi wypisała ,bo nic nie działało ani kupne środki ani robione maści nawet oliwka i czapeczką.
U mnie też tyle ważył jak miał 4miesiące i w 74wchodził.Do pół roku najszybciej waga szła a po 6miesiàcu już spokojniej.Ja już kupuje na 92... I body są takie akurat.
 
Agunia śliczny synuś.

Mimi a czemu podejrzewasz jelitowkę? Może to po lekach, albo skutek choroby.
Moja wczoraj też wymiotowała rano, nawet w ośrodku. Ale to przez gardło.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
O to ja dziś spróbuję bo mam dermavel w domu. A ktoś polecił Ci ten sposób?

Właśnie ja tak myślę czy wprowadzić mu już kleik czy nie. On ogólnie taka kluska jest. Nie bardzo gruby bo jest dlugi no ale waży 7kg A ma 4 miesiące. Zaraz body na 74 będą małe [emoji85]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png

Ja mojemu nie dawałam kleiku. Na poczatku tylko warzywa i po jakimś czasie kaszke manne chciałam wprowadzić jak już jadł ładnie z łyżki i nie chciał manny takiej czystej. Później już jadł słoiczki do wieku odpowiednie. Teraz dostaje kaszki z bibovity gruszkowa mu podeszła to do kaszki daje kilka łyżeczek gruszek ze słoiczka i wcina ładnie. Bananową jak daje to też banana dusze mu widelcem .
Mi pediatra mówiła że kleik poleca jak dziecko nie najada się mlekiem i jest drobne. Jak pełniejsze dziecko to nie ma co rozpychac żołądka tak mówiła. Mój jest drobny 8,5 miesiąca i trochę ponad 8kg.
 
Właśnie dlatego tak się zastanawiam czy dawać czy nie. On i tak je więcej porcji niż powinien. To chyba się jeszcze wstrzymam z kleikiem. Zaczęłam dawać mu po trochu marchewkę ale teraz jak się przeziebil to odstawiłam żeby zbytnio nie obciążać brzUszka

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Mimi mi położna radziła dawać kleik jak Filipowi 150ml mleka było za mało. I przy problemach z kupką nie kleik ryżowy a kukurydziany. Kleik ryżowy powoduje zatwardzenia.
Co to usg, pierwsze miałam robione pod koniec 5 tygodnia i było ładnie widać i serduszko już biło. Ale lekarka miała nowy aparat usg. W 7 tygodniu miałam robione usg starym aparatem w szpitalu i było już widać małego człowieka :)
Dołączam do mam noszących maluchy na rękach, a Filip dołącza do zabkujacych dzieci. Jedno słowo: masaaaaakra8-)
 
Do góry