reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mój właśnie je 150 ale w sumie to niewiem czy już mu za mało. Chyba jeszcze się trochę wstrzymam bo nie płacze jak skończy butlę

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Nasz Młody je normalnie rano i wieczorem 180 ml mleka czyli właściwie robi się z tego 200ml. Tylko ostatnio zostawiał a to 30 a to 40 ml więc w dzień dostaje 150 ml tylko. Do obiadu wodę pije i jak czkawka. Ja nie chce dawać skoczków, lepiej niech sie nauczy wodę. Jako piąty posiłek kaszka z owocami dodanymi. Czasem w międzyczasie ciasteczko hipp do rączki i czasem banana do ręki - z bananem jest masakra ale musi się uczyć :) .
 
Mimi to sporo wypija. Lilka dopiero od niedawana je 180ml, wcześniej jadła 150ml.
Chciałam jej zagęszczać kleikiem ale ona nie wypiła gęstego z butli, teraz jej robię na noc kaszkę na 150ml wody i jemy łyżeczką , rano też kaszka tylko z owocami. Jak to zje o 18 to budzi sie na butlę między 2-4 i robię jej 150-180ml.
Do picia też tylko woda, Lila ma rok i jeszcze nie wypiła żadnego soczku.
 
Mimi to sporo wypija. Lilka dopiero od niedawana je 180ml, wcześniej jadła 150ml.
Chciałam jej zagęszczać kleikiem ale ona nie wypiła gęstego z butli, teraz jej robię na noc kaszkę na 150ml wody i jemy łyżeczką , rano też kaszka tylko z owocami. Jak to zje o 18 to budzi sie na butlę między 2-4 i robię jej 150-180ml.
Do picia też tylko woda, Lila ma rok i jeszcze nie wypiła żadnego soczku.
Ja karmię wg takiego schematu [emoji5]
1519900296-5cd10b421faefcf9-aaaaaa.jpeg



f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
U mnie rano kaszke zjada ok 100ml to jak idzie spać zjada tak około 50ml mleka później zupka zjada 100-120 i przed spaniem zjada mleko deserku też koło 100 przed spaniem mleko 150-180 a w nocy łącznie około 150zjada w czasie dnia chrupek kukurydziany i jak wypije 10ml wody to jest święto nie chce nic pić ani soczków ani herbatek ani wody.
A ja znów sama mąż dziś o 6rano poleciał za tydzień ma wrócić...a Michaś od 24-2 nie spał a później co pół godziny się budził a o 4.45 obudził się z takim wrzaskiem że pół godziny uspokoić go nie mogłam.I od rana na rękach....Dzis zamówiłam duży drewniany kojec , bo do schodów się dobrał.
A nam dziś takie śliczności przyszły z Ali.
IMAG4482.jpg
 

Załączniki

  • IMAG4482.jpg
    IMAG4482.jpg
    113,5 KB · Wyświetleń: 316
U mnie rano kaszke zjada ok 100ml to jak idzie spać zjada tak około 50ml mleka później zupka zjada 100-120 i przed spaniem zjada mleko deserku też koło 100 przed spaniem mleko 150-180 a w nocy łącznie około 150zjada w czasie dnia chrupek kukurydziany i jak wypije 10ml wody to jest święto nie chce nic pić ani soczków ani herbatek ani wody.
A ja znów sama mąż dziś o 6rano poleciał za tydzień ma wrócić...a Michaś od 24-2 nie spał a później co pół godziny się budził a o 4.45 obudził się z takim wrzaskiem że pół godziny uspokoić go nie mogłam.I od rana na rękach....Dzis zamówiłam duży drewniany kojec , bo do schodów się dobrał.
A nam dziś takie śliczności przyszły z Ali.Zobacz załącznik 840927
No świetne te rzeczy [emoji5]


f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Do góry