reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi, nie zawsze są. Ale możesz w komentarzach poszukać. Ja tak robię. Ale może Agunia i Edysiek coś podpowiedzą:)
Do mnie dotarły ludziki "duplo" z ali. Dwa po lewej z ali, po prawej orginalne duplo. Polecam! Są świetne :)
1519487261-aed58b82b1106fbc-aaaaaa.jpeg
1519487286-679d5b94e9fd2daa-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi, nie zawsze są. Ale możesz w komentarzach poszukać. Ja tak robię. Ale może Agunia i Edysiek coś podpowiedzą:)
Do mnie dotarły ludziki "duplo" z ali. Dwa po lewej z ali, po prawej orginalne duplo. Polecam! Są świetne :)
1519487261-aed58b82b1106fbc-aaaaaa.jpeg
1519487286-679d5b94e9fd2daa-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
A ile kosztuje wysyłka ze tak się opłaca te wszystkie rzeczy zamawiać?:)

Znalazłam w 1 rzeczy ale w kilku nie było w ogóle opisanych rozmiarów. Tak się przymierzam coś zamówić ;)

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Zamów na początek coś taniego jak masz obawy. Najczęściej wysyłka jest darmowa :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm, to ja krzywą cukrową miałam chyba w połowie ciąży robioną. Jak lezalam na patologii ciąży to było sporo dziewczyn większych ode mnie. No i mój problem z plamieniem nie był związany z moją wagą. Może nadciśnienie już tak, chociaż max jakie miałam to 140/90 i to pod koniec ciąży. Tak od 20 tygodnia moje ciśnienie było w granicy 135/85 i lekarz już mi zapodal dopegyt po jednej tabletce dziennie.
Ja takie ciśnienie (135/85) to mam teraz u położnej jak mi mierzy [emoji33] ale w domu już niższe [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi tak jak Zuza i Edysiek piszą najlepiej czytać opinie, bo jednak faktyczny rozmiar od podanego przez sprzedawce jest często inny.Zwłaszcza z bucikami trzeba czytać opinie, bo pisze rozmiar np.13 a wkładka ma 11cm.Co do wysyłki możesz zaznaczyć że tylko darmowa.
 
Te kosztowały 17zł(nie wiem ile w Pl kosztują) za dwa i darmowa wysyłka. Jeszcze czekam za ludzikami od innej osoby 4zł szt będę miała porównanie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry