reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny dziś o 10:30 Kuba ma komisję orzekającą o niepełnosprawności. Trzymajcie kciuki proszę!

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam!

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Hihi to ja zaś lubię być przy gościach zawsze, przynajmniej nic mnie nie omija [emoji1] potem jak szkrab będzie, to też fajnie będzie go mieć na oku. Uwielbiam być w kuchni, przez to cierpiała bym w izolacji [emoji1]

Zuza, 3mam kciuko, dawaj znać po [emoji8]

Mimi, 3mam kciuki za badania [emoji8]

Ka, no nam właśnie tak z 1 pokoju brakuje [emoji1] mamy 2 + ten aneks z pokojem dziennym.

Ja na 11 idę do rodzinnego, niech mi płuca osłucha :)

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja mam kuchnię pół otwartą. W sensie z przedpokoju wejście i taką półsciankę. Na przeciw kuchni jest sypialnia więc nikt mi i tak tam nie zagląda, jedynie jak idzie do łazienki. Ale niedługo w miejscu sypialni będzie salon więc kuchnie będzie z niego widać i odwrotnie. Przy maluszku się przyda gotować i mieć go na oku.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Mimi, to już niedługo będą wyniki :)

Melduję, że płuc nie wyplułam, są na miejscu [emoji6] u lekarza ostatnio byłam w 2015 r., Zerknęłam w kartotekę [emoji16] i teraz mnie to dziadostwo musiało dopaść, a Pyrka musi być faszerowana antybiotykiem wraz ze mną [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Dziękuję Wam bardzo:) No więc mam mieszane uczucia. Wiem że muszą zadawać takie pytania jakie zadają ale szlag trafia normalnie... Pytali czy sam je, ubiera się, myje,podciera... Ehh,przecież on ma prawie 10lat. Ma inne problemy typu agresja i autoagresja, echolalie, nadpobudliwość. Wg nich jest samodzielny ale to że ze śmieciami nie może iść bo ryk przy kontenerze to już ich nie obchodzi, albo że gubi się na szkolnym korytarzu. No nic, czekamy na pismo od nich.
Colorado przykro mi że tak Cię rozłożyło:( Kuruj się Kochana!
Mimi trzymam kciuki za wyniki:)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi, to już niedługo będą wyniki :)

Melduję, że płuc nie wyplułam, są na miejscu [emoji6] u lekarza ostatnio byłam w 2015 r., Zerknęłam w kartotekę [emoji16] i teraz mnie to dziadostwo musiało dopaść, a Pyrka musi być faszerowana antybiotykiem wraz ze mną [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
Jak mus to mus. Ważne ze dali Ci leki bo mnie lekarka w 1c doprowadziła do zapalenia płuc ;/

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry