reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Paula beta powinna wzrosnąć o minimum 60% więc Twoja jest super dobra :)
Brzuch mnie na początku ciąży też bolał jak na okres i martwiłam się, ale gin stwierdziła że to normalne. Właśnie masz mega przemeblowanie w brzuszku :D
 
Kattaya [emoji76][emoji76] piękny rudzielec i dzieciątko [emoji76]
A po co izolować jak nie ma alergii? Ponoć dzieci wychowujące się od małego w domu, gdzie są zwierzaki, mają mniejszą szansę na astmę i inne alergie [emoji4] mój mąż jest dobrym przykładem, bo poza papużkami nie było u niego zwierzaków i ma astmę... A ja od dziecka ze wszelkimi zwierzami i bez astmy [emoji252]

Szafirek, niezła ekipa [emoji76] pogłaskaj ich ode mnie [emoji4]

Paula, luteina nie zaszkodzi, nie martw się nią, nawet spójrz na to pozytywnie, bo oba zapobiega poronieniu z powodu niedoboru progesteronu [emoji9]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale piękne koteczki [emoji7][emoji7][emoji7]

Paula, wygląda na to, że idzie ku dobremu :)

Ja wczoraj byłam 1 raz w życiu na zumbie, oczywiście mój brak koordynacji mnie pokonał, ale w sumie bardzo mi się podobało :) bardziej się czułam jak na imprezie niż na fitnessie i ta godzinka zleciała w chwilkę. Dobrego dnia dziewczyny!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piękne kocięta. My też mamy kotkę 13 letnią. Ktoś nam ja podrzucił jak była mała. Filip ją uwielbia, piszczy na jej widok a ona go ignoruje. Jak przystało na kota ma charakterek, jak jej coś nie odpowiada potrafi ugryźć i podrapać, co prawda delikatnie, bardziej to wygląda na straszenie. Dlatego boję się czy Filipowi nic nie zrobi jak zacznie ją dotykać. Na razie uczymy ich obydwoje zasad współżycia. Mąż trzyma Filipa a ja kota i nawiązują bliższe relacje:)

I też uważam że chowanie dzieci ze zwierzętami jest bardzo dobre, i że względów zdrowotnych i ponieważ wspomaga to rozwój osobowości dzieci.

Paula beta jak dla mnie idealna. Gratuluję :)

Spieszę się Wam pochwalić, że wczoraj po wielu próbach Filip pierwszy raz obrócił się z plecow na brzuszek :). Mam nadzieję że wejdzie to teraz do jego stałego reperuaru akrobacyjnego, bo stopy tez nauczył się łapać a teraz robi to sporadycznie, tak jakby mu się znudziła ta umiejętność ;)
 
Hejka :*
Paula na becie się nie znam ale jeśli rośnie to chyba jest dobrze :) powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110]

Colorado ja właśnie słyszałam że nie powinno być papug jeśli sa dzieci bo one sprzyjają astmie.
Ale ja sama mam jedna falista. Ale jak się urodzi maleństwo to będę musiała wydać

Ka.2606 no to super :) zawsze to jakaś rozrywka no i ruch. Ja się wstydzę takich zbiorowych spotkań

Kasia0121 super :) zawsze możesz wspomagać synka i pokazywać mu jak ma to robić :)
Ja jak chodziłam młodym do fizjoterapeutki to właśnie pokazywała te myki ale już zapomniałam :( możliwe że na filmiku zawitkowskiego coś będzie

Ja wczoraj miałam dzień obzarstwa. ... boję się ze teraz jesień na mnie tak podziała że zawale z wagą ; (
A zostało mi jeszcze ok 10tygodni.... więc sporo

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi uważaj na wagę bo w ciąży kurcze jest jakieś zagięcie tłuszczoprzestrzeni i jeden batonik idzie w tyłek jak trzy... Ja jesienne chęci na słodkie wcześniej zabijałam gorącą pyszna herbata (Dilmah imbir i miód... mmmm....) teraz w ciąży piję herbatę raz na kilka dni ale ratuje sie sokami owocowymi tymi gestymi zalanymi wrzatkiem + najostrzejszymi halsami- zjesz takiego halsa i przez 15-20minut podjadanie czegokolwiek nie ma sensu bo i tak czujesz smak jedynie mięty a po tych 20 minutach już mi przechodzi. Jak nie to kolejny halsik :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry