reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Ja dostałam bromergon na zatrzymanie laktacji urodziłam w czwartek to w piątek dostałam pierwszą tabletkę a jak wychodziłam to recepte.Przy pierwszym synu też bromergon brałam.
Mimi nie ma czego zazdrościć bo jeszcze mam od groma tych nadprogramowych kg chociaż tyle że mam 176 cm i nikt mi nie daje tyle kg :)
A jeszcze teraz mi się przypomniało dziś panie ekspedientki w sklepie były w szoku że mam dziecko i pytanie za 100punktow kiedy pani była w ciąży jak po pani nie było nic widać ?? I jak zwykle moja odpowiedź całe 37 tygodni :) :D
 
reklama
Haha dobre [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
Ja bym chciała mieć tak 170cm wtedy właśnie inaczej rozkładają się kilogramy. A jak mam 164 to wiadomo.....

W ogóle to ostatnio przytylam kilogram ; ( buuu
Ciągle jestem głodna i coś podjadam. To chyba przez te chłodne dni ; (

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Agunia orbitrek fajna rzecz, życzę wytrwałości:)
Mimi daj sobie trochę luzu, jak czasem podjesz wiecej to nic się nie stanie, w końcu w ciąży jesteś:D
 
Hej dziewczyny ☺

My dzis na wizyte do neonatologa jak pomysle to mnie trzesie takie nie mile tam lekarki zero podejscia do dzieci .

Co do trudnosci zrobienia kupy to nasze mamy itd jak kiedys noe bylo innych termometrow to mierzyly temperature zwyklym w pupie i tak tez pomagaly zaparciom u mego maza siostra noe dawno tez urodzila malenstwo pol roku raz mial takoe zaparcie ze zrobil soe siny wezwala pogotowie a oni tylko termometr w tylek wlozyli i ulzylo wiec mowili ze jak juz dziecko sie meczy jak np Filipek wlozyc termometr i pojdzie ja sama Gabrysiowi ze 3 razy pomagalam.
 
Agunia orbitrek fajna rzecz, życzę wytrwałości:)
Mimi daj sobie trochę luzu, jak czasem podjesz wiecej to nic się nie stanie, w końcu w ciąży jesteś:D
Tylko że u mnie waga automatycznie reaguje [emoji53] parę paluszków, popcorn i jest kilo na plus.... buuu
U mnie teraz pokazuje 108kg ; ( a nie chciałam prZekroczyć 110 [emoji47][emoji46][emoji45]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej dziewczyny [emoji5]

My dzis na wizyte do neonatologa jak pomysle to mnie trzesie takie nie mile tam lekarki zero podejscia do dzieci .

Co do trudnosci zrobienia kupy to nasze mamy itd jak kiedys noe bylo innych termometrow to mierzyly temperature zwyklym w pupie i tak tez pomagaly zaparciom u mego maza siostra noe dawno tez urodzila malenstwo pol roku raz mial takoe zaparcie ze zrobil soe siny wezwala pogotowie a oni tylko termometr w tylek wlozyli i ulzylo wiec mowili ze jak juz dziecko sie meczy jak np Filipek wlozyc termometr i pojdzie ja sama Gabrysiowi ze 3 razy pomagalam.
Ja mojemu też. Tylko trzeba ostrożnie, sam koniuszek żeby nic nie uszkodzić dziecku

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kattaya piękna córeczka :). Kiedy przesiadlyscie się na spacerówke? Macie już jakieś ząbki?

Ten bebilon profutura jest smaczniejszy od pronutry, tzn jest slodszy. Ale Filip źle na niego reagował, no chyba że to był zbieg okoliczności, bo dostawał raz moje mleko a raz profutura. Teraz jesteśmy na pronutra.

Blair piękna sukienka. Uwielbiam takie długie i lejące się sukienki. Są takie eleganckie:)

Ja też chce na wesele, a nic się na razie nie zapowiada:(
 
reklama
Do góry