reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Co do mm to nam w szpitalu pediatra polecił nan i bebilon. Wybraliśmy bebilon, trochę drogi ale sobie chwale. Koleżanka karmi nan i też jest zadowolona.
Asia Filip na początku dostał soczek jablkowy rozcienczony z wodą w proporcji 1:1, później stopniowo zmniejszalam ilość wody i teraz pije sam soczek ok. 60-100 ml dziennie. Po dwóch tygodniach od picia soczku wprowadziłam marchewkę - podawałam przez 4 dni, później marchew i ziemniaki - to jadł przez 3 dni, dzisiaj czwarty dzień dostanie dynię z ziemniakami. Wszystko je po pół słoiczka. Te pierwsze warzywa je w słoikach, od niedzieli będę już gotować zupki.
 
reklama
Mimi, czadowe te muchy :D kiedy macie wesele?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
23 września.... chyba się tam zatocze [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej kochane , dawno mnie u Was nie bylo [emoji4]

Mam nadzieje , ze u Was wszystko ok a dzieciaczki ładnie rosną te w bzuszku i poza nim już [emoji1]

Ja mam dalej 9.5kg na + , i jakos mam wrażenie , ze moj brzuch zrobił się mniejszy...

A do tego wszystkiego bardzo mnie rozrywa w pochwie az boli , moze ma któraś podobnie lub miala ?

Mimi ładne te muchy [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 35tc [emoji594]
Ja mam często taki ból ale czuję nie gdzieś głęboko A raczej takie rozpierania spojenia....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry