reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Mimi, no właśnie nie tylko po cc, zależy czy lekarz da czy nie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak urodziłam syna to mi tak powiedział lekarz, ze opieka tylko po cc

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mi opiekę wypisała ginekolog prowadząca, poszłam do niej jak wyszłam ze szpitala i wypisała bez problemu. Potem mąż poszedł na ojcowski i ponad miesiąc był w domu. Tacierzyński połączył z wypoczynkowym i teraz z nowu był w domu miesiac, no ale już koniec tego dobrego:D Jeszcze taka rada dla tych, których meżowie nie pracuja w weekend. Wtedy można wypisać opiekę trzy razy, w systemie 5 dni, 5 dni i 4 dni, tylko na robocze i wychodzi prawie trzy tygodnie a nie dwa jakby wypisać 14 dni od razu.
 
Hej dziewczyny z tym wolnym meza jest tak jak rodzisz sn to ustawowo maz ma 7 dni opieki jak cc to 14 dni chodz jak tu piszecie to zalezy od lekarza ile wystwi ale mniej noe moze. Co do irlopu tatusiowego to moj maz wlsnie na noego idzie i wyglada to tak 14 dni przed urlopem w firmie sklada wniosek o urlop wpisuje daty imie dziecka itd i to wszystko i przysluguje mu 14 dni i tez 2 dni na opieke nad dzieckiem nam on w pierwszym roku przysluguje tez ale z noego noe skorzystamy bo jestesmy na macierzynskim wiec lepiej nich maz skorzysta.

Co do mleka nam polozna powiedziala ze najlepsze jest bebiko bo to polskie mleko itd i faktycznie jest ok ktos pisal ze bebilonu malenstwo jadlo 180 i glodne bebiko 120 i najedzone moj maz dobrze zna sie na skladach produktow i porownywal mleka to bebiko ma najlepszy sklad i najnizsza cene kupujemy w biedronce opakowanoe 14.50zl

Co do zaparc polecam espumisan nic nam tak nie pomoglo a kupowalismy wszystko i delicol i inne cuda. I oczywiscie koperek i rumianek.

Kasiu napisz co dajesz do jedzenia dla Filipka juz? Ja dla Gabrysia dalam wczoraj jabluszko jak soe skonczylo to byl krzyk ☺

Milego dnia dziewczyny
 
Mi opiekę wypisała ginekolog prowadząca, poszłam do niej jak wyszłam ze szpitala i wypisała bez problemu. Potem mąż poszedł na ojcowski i ponad miesiąc był w domu. Tacierzyński połączył z wypoczynkowym i teraz z nowu był w domu miesiac, no ale już koniec tego dobrego:D Jeszcze taka rada dla tych, których meżowie nie pracuja w weekend. Wtedy można wypisać opiekę trzy razy, w systemie 5 dni, 5 dni i 4 dni, tylko na robocze i wychodzi prawie trzy tygodnie a nie dwa jakby wypisać 14 dni od razu.
A widzisz.... widocznie ten lekarz ode mnie ze szpitala był mało życzliwy....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej dziewczyny z tym wolnym meza jest tak jak rodzisz sn to ustawowo maz ma 7 dni opieki jak cc to 14 dni chodz jak tu piszecie to zalezy od lekarza ile wystwi ale mniej noe moze. Co do irlopu tatusiowego to moj maz wlsnie na noego idzie i wyglada to tak 14 dni przed urlopem w firmie sklada wniosek o urlop wpisuje daty imie dziecka itd i to wszystko i przysluguje mu 14 dni i tez 2 dni na opieke nad dzieckiem nam on w pierwszym roku przysluguje tez ale z noego noe skorzystamy bo jestesmy na macierzynskim wiec lepiej nich maz skorzysta.

Co do mleka nam polozna powiedziala ze najlepsze jest bebiko bo to polskie mleko itd i faktycznie jest ok ktos pisal ze bebilonu malenstwo jadlo 180 i glodne bebiko 120 i najedzone moj maz dobrze zna sie na skladach produktow i porownywal mleka to bebiko ma najlepszy sklad i najnizsza cene kupujemy w biedronce opakowanoe 14.50zl

Co do zaparc polecam espumisan nic nam tak nie pomoglo a kupowalismy wszystko i delicol i inne cuda. I oczywiscie koperek i rumianek.

Kasiu napisz co dajesz do jedzenia dla Filipka juz? Ja dla Gabrysia dalam wczoraj jabluszko jak soe skonczylo to byl krzyk [emoji5]

Milego dnia dziewczyny
Ja właśnie chyba spróbuję bebiko.
Asia Na pewno możesz podawać marchewkę :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A jeszcze co do mlek to w szpitalu byly rozne te jednorazowe i o ile i hipp i bebilon dzieciaczki fobrze jadly tak np enfamili mleko tak ulewaly ze masakra teraz tak je reklamuja drogi szajs.
 
Z mlekiem to jest róznie, zależy jakie dziecku podpasuje. Ja najpierw dałam bebiko, później zmieniłam na nan i dobrze było dopiero na bebilonie, wcześniej był problem z kupami. Starsza była cały czas na bebiku i było ok, bratanica na nanie i też było ok. Nie ma uniwersalnego mleka dla wszystkich. Na lutówkach sa dziewczyny co karmia enfamilem i sobie chwalą.
 
Właśnie listonosz przyniósł moim chłopakom muchy na wesele z serii ojciec i syn ;)
Sama muszka jest fajna i z dobrego materiału natomiast zapięcie na szyję to porażka.... jakaś zwykła biała tasiemka.... mam nadzieję ze będą się dobrze trzymać przy koszulach
1503565970-aaaaaa.jpeg


hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Hej kochane , dawno mnie u Was nie bylo [emoji4]

Mam nadzieje , ze u Was wszystko ok a dzieciaczki ładnie rosną te w bzuszku i poza nim już [emoji1]

Ja mam dalej 9.5kg na + , i jakos mam wrażenie , ze moj brzuch zrobił się mniejszy...

A do tego wszystkiego bardzo mnie rozrywa w pochwie az boli , moze ma któraś podobnie lub miala ?

Mimi ładne te muchy [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 35tc [emoji594]
 
Do góry