reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

My już nie śpimy od 5 [emoji52]
Młody się obudził i nie może już spać. Pewnie mąż go obudził jak wychodził do pracy

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ka, Colorado trzymam za Was MOCNO kciuki:*
Mimi no to nie pospałaś dzisiaj.Jak się czujesz?
Jk życzę mężowi szybkiego powrotu do zdrowia!A Ty jak się czujesz?
Asia,Kasia współczuję ząbkowania:( Biedactwa malutkie:(
U nas dwie ostatnie noce spokojniejsze więc wracamy do żywych;) Była położna,Dominiś waży już 4275g, w tydzień przybrał 305g:) Rośnie;)
Paulina, Joanna, Inka, Parampampam co u Was Mamusie?
Jo jak tam u Ciebie?Dobrze się czujesz? Jak Maciuś?
Agunia a jaki jest kolor tuby?Ja teraz kupiłam w żółtym opakowaniu,zobaczymy.Michaś rośnie jak na drożdżach:)
Miłego dnia wszystkim:*
 
Hej Zuza :*
Ogólnie samopoczucie mam dobre. Ale brzuch strasznie ciągnie ... no i gdzieś tak od połowy ciąży ciągle czuję ból spojenia. Z synem chyba tak nie miałam....

Ja teraz wydalam syna dziadkowi A sama idę pod prysznic [emoji3] później muszę brać się za obiad. Ale dziś to nie mam pomysłu.... mam trochę pieczarek więc może sos zrobię i do tego makaron i kotlet ;)

Zuza twój maluszek szybko rośnie. Nadal na samej piersi?


Nasze mamuśki zamilkly i nic się nie odzywają.... dziewczyny dajcie znak jak u Was [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Czesc, podczytuje was ale zarobiona jestem i ciezko z odpisywaniem.
Przeszlysmy juz na karmienie mm. Pokarm samoistnie zanikl, poczatkowo laktator dawal rade, ale z dnia na dzien bylo tego pokarmu coraz mniej i sobie odpuściłam. Czuje sie psychicznie lepiej, ten czas w ktorym wisialam z laktatorem moge wykorzystac na cos innego. Mała pieknie przybiera, bo od wyjscia ze szpitala przybrala 680g i wazy juz 2800. :) Czuc roznice. Niestety minus karmienia mm jeest taki, ze zdarza sie jej miec zatwardzenie i problemy z brzuszkiem. Staram sie jak najwiecej przepajac, ale nie wiem czy to daje rade. Dodatkowo daje jej Delicol i Biogaie. Jutro ma przyjsc do nas polozna to wypytam ja czy moge cos poradzic na te zaparcia, moze zmiana mleka.. poza tym to ok, dzis mialam chrzest bo mąż wrocil do pracy i nocki juz nie takie lekkie. Na szczescie moja kochana mama sluzy zawsze pomoca. No to tyle u mnie. A co u was? Buzka :)
 
Hej! Podpytaj położnej o to przepajanie bo mi mówili że takiego malenstwa się nie przepaja.
Ja jak mieszkałam u rodziców to też mama mega pomagała A teraz będę musiała dac radę sama.... trochę się boję

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Paulina jak Filip miał zaparcia to polozna mi poleciła dawać małemu 1-2 łyżeczki wody przed albo po karmieniu. Pomogło, tyle że później Filip zaczął pluć mi w twarz tą wodą i sobie odpuscilam. Kupiłam mleko bebilon na kolki i zaparcia i się unormowalo. Inne firmy pewnie też takie mają w ofercie. Można jeszcze podać laktoloze, ale córeczka chyba jeszcze jest za mała. Też pamiętam jak pierwszy raz zostałam z Filipem sama w domu. Bałam się jak cholera. Odliczalam czas do powrotu męża z pracy. Zresztą do teraz odliczam, tyle że teraz czekam aż trochę mnie odciąży.

Mimi a mąż często jest w domu? Mój miał opieke nade mną przez 2 tygodnie po porodzie. No i pewnie Mama też teraz pomoże. podziwiam Was multimamy;)
 
reklama
Mimi wlasnie to zalecenie pediatry by przepajac przy mm.

Kasia my karmimy Bebilonem profutura i wlasnie sie zastanawiam czy nie przejsc na comfort ten na zaparcia. On podobno bardziej lekkostrawny. Jutro podpytam.
 
Do góry