reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Na cZczo mam ok 95. Po posiłkach mam średnio 130 Ale mam też wyskoki. W nocy mam ok 110. Tylko że ja insulinę biorę. Na noc.19 j..do śniadania 6 j obiadu 3j i kolacji 2j.
Tak dzisiaj idę do diabetologa i właśnie mam wzrost w porównaniu do.ostatniej wizyty i wydaje mi się że przez sytuację która mam ale tego nie przeskocze.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj znać po wizycie

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Powiem Ci że ja zauważam dziwne rzeczy. Np byłam u rodziców i niby jadłam to samo a cukru na poziomie 170. Ja na cZczo może raz miałam 89 a tak to właśnie w granicy 90-100 po posiłkach mam między 110 a 130

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk już Ci to chyba pisałam, ale cukier będzie coraz gorszy. Po prostu będziesz musiała zwiekszac insulinę i tyle.
Kasia spróbuj go na brzuszku położyć i podnieść budkę tak, żeby widział do przodu, u mnie to zadziałało.
 
Powiem Ci że ja zauważam dziwne rzeczy. Np byłam u rodziców i niby jadłam to samo a cukru na poziomie 170. Ja na cZczo może raz miałam 89 a tak to właśnie w granicy 90-100 po posiłkach mam między 110 a 130

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Tej do posiłków boję sie zwiększać. Z wieczorna już sie przekonałam.. Ale robiłam ta hemoglobione glikowana i wyszło mi że wcześniej nie miałam cukrzycy wcześniej więc mam nadzieje że po porodzie zniknie...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wczoraj ponarzekalam na Gabrysia to sie zrehabilitowal i sluchajcie zasnal wcxoraj o 21 co mu sie nie zdarza wstal o 4.30 czyli 7i pol godz ciagiem zjadl z zamknietymi oczami i spal do 9 rano czyli 12 godz az mnie boki od spania bola ☺ dzieci potrafia zaskoczc.☺

Ja juz z miesiac nie worze go w gondoli najlepiej lubi nosidelko i ono jest podczepione do ramy wozka wszystko widzi i jest szczesliwy.

Kasiu ile Filip dokladnie juz ma?

Milego dnia dziewczyny ☺
 
Jk dopytasz sie na wizycie, cukrzyca to trudny temat, ja wszystko sama zwiększałam, różne dawki sobie dawałam, w zalezności co jadłam. Nie zawsze mi sie udawało i czasem jak dałam za dużo to musiałam dojeść, czasem dałam za mało i jak miałam za wysoki cukier to sobie dokładałam po jedzeniu zeby zbić ( ale starałam się nie dopuszczać do takiej sytuacji, bo moja diabetolog mówiła, ze to tylko wyjątkowo, żeby raczej uważać).
Insuline odstawiłam w drugi dzień po porodzie i cukier miałam ok., dopóki nie zaczełam tyć. Teraz jestem na metforminie.
 
Lekarka stwierdziła że zwiększamy insulinę. Ja sama boję sie zwiększać żeby nie zrobić sobie krzywdy... wieczór 22j. Do posiłku 8,4,4 j. I ciśnienie za wysokie...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej, dziewczyny, współczuję Wam z tą cukrzycą.... Tyle kłucia się i zmartwień [emoji29]

Ka, ja się zsynchronizuję, ale z tym rocznikiem, co ostatni gimnazjum będzie kończył [emoji16]

Ale dziś w końcu się dobrze czuję, wczoraj to tragedia. @ dalej brak, no ale to już wiem, że nie od ciąży [emoji19]

Asia, bo Gabrysiowi na dumę nadepnęłaś [emoji16] ale to super, taki restart regeneracyjny na pewno na wagę złota [emoji41]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk89 i dostałaś dopegyt?
Który masz tc?

Ja tak ciągle się waham czy isc czy nie iść do diabetologa. Raz cukier uda się w normie raz ponad.... A właśnie tak jak pisze kattaya wraZ z wyższą ciążą cukry wyższe....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja dopegyt biorę od miesiąca. Ale nie wiem czy mi pomaga. Ogólnie w domu pomiary ciśnienia mam dobre i lekarza mam wysokie. Połowa 32 tc

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry