reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Laska A co Ty tak na chwile ;)
Co tam u Was? Jak się czujecie?
Widziałam na fb że Dominis ładnie rośnie :)
hchy43r8h8l5x99d.png
Hehe:) U nas ciężko. Malutki od trzech dni chce być tylko na rękach i przy piersi...W nocy kiepsko śpi.Położna mówi że to skok rozwojowy i potrzebuje bliskości.Oboje jesteśmy zmęczeni...
 
reklama
Mimi napisz jak dokladnie ta masc na dziasla sie nazywa.

U mnie ciezko jakos Gabrys juz tak ladnie spal nawet po 7 godz a teraz potrafi co godz co 2 wstawac oszalec idzie ledwo zyje i noe wiem co jest bo maly sie napina i pierdzi wiec jakby brzuszek ale kupy ladne itd w tym samym czasie pcha kciuki do buzi i sie wtedy zlosci i napina jakby dzisla juz glupia jestem. Jakos bylo mi juz lzej a teraz znow wrak czlowieka ciezko mi. To sobie ponazekalam.

Colorado na pewno sie uda nastepnym razem [emoji5] ja z Gabrysiem zaszlam w drugim cyklu staran.

Troche sie nie zgodze ze otylosc uniemozliwia zajscie w ciaze ja zaszlam w pierwsza w pierwszym cyklu w druga w drugim a znam szczuple dziewczyny i tez noe moga zajsc.
Dentinox.
A ile Gabryś już ma?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hehe:) U nas ciężko. Malutki od trzech dni chce być tylko na rękach i przy piersi...W nocy kiepsko śpi.Położna mówi że to skok rozwojowy i potrzebuje bliskości.Oboje jesteśmy zmęczeni...
No nie jest łatwo ale dacie radę. Ja też się boję tych nocy. Już się odzwyczailam....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi, to był już drugi cykl z clo, w pierwszym miałam cystę :(
No ale mimo wszystko jestem dobrej myśli, wiem, że trzeba czasu, zwłaszcza jak się ma taki hormonalny armagedon [emoji4]

Ząbkowanie u dzieciaczków to pewnie niezły hardkor... Ale koniec końców kiedyś się zakończy [emoji4] wystarczy, że pamiętam jak mi 8ka wychodziła [emoji32]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry