reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Bo robię przegląd cukrów przed wizytą i mam cały czas ponad normę a dokładnie od ostatniej wizyty i i diabetologa mój partner jest w szpitalu i dosłownie "chodzę po scianach" więc będę musiała jakoś wytłumaczyć dlaczego tak jest...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, jakoś nie miałam dziś czasu czytać.

Asia, Zuza, życzę dużo cierpliwości i wytrwałości dla Was i maluszków. A wydawałoby się, że po porodzie życie już będzie usłane różami...

Colorado, przykro mi, że się nie udało tym razem. Walczymy dalej! A nuż się zschynchronizp

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk89 ja to w sumie niewiem. A dziś masz wizytę? Napisz mniej więcej jakie masz wyniki cukrów

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Jk89 ja to w sumie niewiem. A dziś masz wizytę? Napisz mniej więcej jakie masz wyniki cukrów

hchy43r8h8l5x99d.png
Na cZczo mam ok 95. Po posiłkach mam średnio 130 Ale mam też wyskoki. W nocy mam ok 110. Tylko że ja insulinę biorę. Na noc.19 j..do śniadania 6 j obiadu 3j i kolacji 2j.
Tak dzisiaj idę do diabetologa i właśnie mam wzrost w porównaniu do.ostatniej wizyty i wydaje mi się że przez sytuację która mam ale tego nie przeskocze.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia Podlasie łączę się z Tobą w bólu z zabkowaniem. U nas żel pomaga i soczek jablkowy. Nie wiem czemu ten soczek. Tym bardziej że mleko też podaje mu w temp. pokojowej bo wyczytałam, że przy zabkowaniu dzieci nie chcą pić nic ciepłego.

Wczoraj byliśmy na usg bioderek. Wszystko jest idealnie. Następna wizyta jak Filip skończy 18 miesięcy.

Nie wiem czy przez ząbki czy przez pogodę Filip jest już drugi dzień bardziej senny. Śpi więcej niż zawsze. A ja już się niepokoje. Nie śpi źle, śpi też źle. Spacery w wózku to już przeszłość. W niedzielę wybraliśmy się na dłuższy spacer. Filip głośno manifestował swoją niechęć do gondoli. Jak wróciliśmy do domu to nie miałam nawet siły łyżki w ręce utrzymać. Mąż zagryzał zęby i udawał twardziela, ale też wieczorem poległ.
Chciałam dzisiaj pójść na zakupy kosmetyczne ale mając w pamięci niedzielny spacer chyba się nie odważe.
 
Asia Podlasie łączę się z Tobą w bólu z zabkowaniem. U nas żel pomaga i soczek jablkowy. Nie wiem czemu ten soczek. Tym bardziej że mleko też podaje mu w temp. pokojowej bo wyczytałam, że przy zabkowaniu dzieci nie chcą pić nic ciepłego.

Wczoraj byliśmy na usg bioderek. Wszystko jest idealnie. Następna wizyta jak Filip skończy 18 miesięcy.

Nie wiem czy przez ząbki czy przez pogodę Filip jest już drugi dzień bardziej senny. Śpi więcej niż zawsze. A ja już się niepokoje. Nie śpi źle, śpi też źle. Spacery w wózku to już przeszłość. W niedzielę wybraliśmy się na dłuższy spacer. Filip głośno manifestował swoją niechęć do gondoli. Jak wróciliśmy do domu to nie miałam nawet siły łyżki w ręce utrzymać. Mąż zagryzał zęby i udawał twardziela, ale też wieczorem poległ.
Chciałam dzisiaj pójść na zakupy kosmetyczne ale mając w pamięci niedzielny spacer chyba się nie odważe.
No młody teraz będzie chciał oglądać świat A nie leżeć hehe ale tylko patrzeć jak zacznie siadać [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Na cZczo mam ok 95. Po posiłkach mam średnio 130 Ale mam też wyskoki. W nocy mam ok 110. Tylko że ja insulinę biorę. Na noc.19 j..do śniadania 6 j obiadu 3j i kolacji 2j.
Tak dzisiaj idę do diabetologa i właśnie mam wzrost w porównaniu do.ostatniej wizyty i wydaje mi się że przez sytuację która mam ale tego nie przeskocze.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie naczczo trochę się unormowalo. Znów poniżej 90. Najgorzej po śniadaniu bo nieraz przekracza 140 :/
No i ogólnie widzę że mam wyższe bo kiedyś po jajecznicy miałam ok 100 a dziś 130. Tylko fakt - zamiast kromki chleba wzielam pół ciemnej bułki

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry