reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Miala w szpitalu mierzony cukier, później już nie.
Ciekawe czy u nas mierzą. Będę musiała poprosić pewnie

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Jk spokojnie, też się bałam i mam zdrowa córeczkę mimo cukrzycy. Bardzo dobry cukier, nie stresuj się.
A z partnerem to cos poważnego?
Ale po zwiększonej insulinie do obiadu wynik 113.

A z moim partnerem to nie wiadomo w sumie. Robily mu się takie guzki na skórze zwłaszcza na nodze przez co nie mógł chodzi. A okazało się że ma za mało białych krwinek. Leży w szpitalu od 08.08 i cały czas szukają. Dzisiaj miał konsultacje hematologa. Wierzę w to że do końca tygodnia co wypuszcza bo dla mnie coraz ciężej jest....

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny a dla mnie dziwne było to że po urodzeniu nie badali mojej córce jaką ma grupę krwii, a jak to było u waszych dzieci?
chciałam jej zrobić przy okazji innych badań jak skonczyła 3ms ale nie udało się pobrać aż tyle krwii i do tej pory nie wiem jaką ma grupę :/ a isc specjalnie ją kłuć.... pediatra mówiła że jak bedzie pilna potrzeba w razie wypadku np. to sami zbadją w szpitalu.... nie wiem co o tym sądzić....
 
kattaya dziękuję za radę. Wypróbuję to leżenie na brzuszku:)

Asia Podlasie Filip kończy dzisiaj 4 miesiące.

Jk spokojnie z tymi przypadlosciami. Jesteś pod opieką lekarza i on wie co robi. Ja brałam acard do 37 tyg. ciazy i dopegyt i Filip urodził się zdrów jak ryba. U Was też tak bedzie:)

oluchapoducha u nas noworodkom nie robią grupy krwi, chyba że coś niedobrego się dzieje z dzieckiem.
 
reklama
Mojemu synkowi też nie robili grupy krwi, a weź go teraz na pobranie hehe

Jk mam nadzieję ze to nic poważnego. Oby szybko postawili diagnozę, dali leczenie i go wypuścili.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry