reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Kupiliśmy dziś materac do lozeczka [emoji4] wzięliśmy kokos-pianka-kokos

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
22 kg, ale już przed ważyłam za dużo. Przeraża mnie to jak niektórzy szybko wracają do formy i że po niektórych nawet nie widać, że w ciąży były. Bardzo tego zazdroszczę, muszę przyznać. W dodatku czuję taki osąd ze strony rodziny męża. Teściowa nawet o swojej siostrzenicy która dopiero co urodziła mówiła, że jest "utyta" to aż strach co mówi o mnie :/ Oni tam są wszyscy w rodzinie chudzi i na mnie patrzą jak na tłustego leniwca :p
To jak u mojego męża, wszyscy chudzi. Ale trzeba się nimi nie przejmować i tyle. Wrzucisz trochę diety i będzie dobrze.

Mimi, gratuluję zakupu :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna, daj spokój bejbe i nie porównuj się tak ze wszystkimi, zawsze znajdą się chudsze i zawsze znajdą się grubsze. Nawet jakbyś ważyła 50 kg, to i tak znajdzie się taka, co niedługo po porodzie będzie mieć 45 kg [emoji16] ja dla mojej teściowej jestem źródłem większości jej egzystencjalnych problemów, i szczerze powiem Ci, że mam to gdzieś. To ona sobie robi z tego problem, nie ja jej go przysparzam ...

Ja zawsze byłam gruba, nie znam stanu szczupłości albo lekkiej nadwagi [emoji4] nie jest mi więc niczego żal, póki mężowi się podobam, to głowy sobie nie zaprzątam porównaniami z innymi. Opinie na temat mojego wyglądu też mnie mało interesują, bardziej przejęłabym się, gdybym słyszała, że jestem głupią albo złą osobą [emoji4] za kilkadziesiąt lat, o ile dożyję, i tak będę tak samo siwa i pomarszczona jak te wszystkie fit laski [emoji4] ciało to tylko opakowanie, trzeba trzymać je w ok stanie, etykietkę ciężko zmienić [emoji4]

Ka, ale jeśli dobrze pamiętam, to masz już dzieciątko [emoji4] ja tak kulałam się radośnie przez życie i nie wiem kiedy tyle lat mi się zrobiło... No ale nie byłam wcześniej psychicznie gotowa na macierzyństwo. Teraz mam taką mglistą wizję tego, że być może jakoś dam radę [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poza tym dziewczyny, zawsze, ale to ZAWSZE znajdzie się ktoś, kto nas skrytykuje, za cokolwiek. Nie da się inaczej. Tak jak Lewandowską skrytykowano za bycie zbyt fit. No kurde jak to zbyt fit [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna, daj spokój bejbe i nie porównuj się tak ze wszystkimi, zawsze znajdą się chudsze i zawsze znajdą się grubsze. Nawet jakbyś ważyła 50 kg, to i tak znajdzie się taka, co niedługo po porodzie będzie mieć 45 kg [emoji16] ja dla mojej teściowej jestem źródłem większości jej egzystencjalnych problemów, i szczerze powiem Ci, że mam to gdzieś. To ona sobie robi z tego problem, nie ja jej go przysparzam ...

Ja zawsze byłam gruba, nie znam stanu szczupłości albo lekkiej nadwagi [emoji4] nie jest mi więc niczego żal, póki mężowi się podobam, to głowy sobie nie zaprzątam porównaniami z innymi. Opinie na temat mojego wyglądu też mnie mało interesują, bardziej przejęłabym się, gdybym słyszała, że jestem głupią albo złą osobą [emoji4] za kilkadziesiąt lat, o ile dożyję, i tak będę tak samo siwa i pomarszczona jak te wszystkie fit laski [emoji4] ciało to tylko opakowanie, trzeba trzymać je w ok stanie, etykietkę ciężko zmienić [emoji4]

Ka, ale jeśli dobrze pamiętam, to masz już dzieciątko [emoji4] ja tak kulałam się radośnie przez życie i nie wiem kiedy tyle lat mi się zrobiło... No ale nie byłam wcześniej psychicznie gotowa na macierzyństwo. Teraz mam taką mglistą wizję tego, że być może jakoś dam radę [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Colorado, na razie to ja mam kota, o pierwsze dziecko dopiero zaczynamy się starać [emoji2]

Ja zawsze miałam jakąś wymówkę, żeby jeszcze nie mieć dziecka, teraz już sama dojrzałam do tego, że się późno robi. a schudnąć się wciąż nie udało [emoji23]

Colorado, podziwiam za postawę wobec krytykantów, oby tak dalej!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie jestem zbyt silna psychicznie i takie szydzenie czy dogryzanie bardzo źle na mnie działa.... chciałabym schudnąć aby czuć się ok tak dla siebie....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja nie jestem zbyt silna psychicznie i takie szydzenie czy dogryzanie bardzo źle na mnie działa.... chciałabym schudnąć aby czuć się ok tak dla siebie....

hchy43r8h8l5x99d.png
Mimi, Ty i tak się super trzymasz w ciąży. Tak mało przytyłaś. Jak Ci zejdzie po porodzie, to w ogóle będziesz laska :)

Ja też nienawidzę przytyków a propos wagi, ale staram się sobie tłumaczyć, że mam dużo więcej so zaoferowania swoją osobą niż tylko wygląd. I też chcę schudnąć dla siebie - dla zdrowia i żeby się lepiej ze sobą czuć.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry