reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Jakoś dajemy sobie radę z tym zabkowaniem. Żel i schłodzone gryzaki pomagają. No właśnie czytałam w Internecie, że zęby mogą uprzykrzac życie kilka miesięcy zanim wyjdą. Mam nadzieję, że ząbkowanie przebiegnie tak szybko jak poród.

Co do wagi, kiedyś mocno przejmowalam się komentarzami na mój temat. Do dziś pamiętam jak mój teść przy pierwszym spotkaniu powiedział że kawał baby ze mnie. A ja nie potrafiłam się wtedy ogryzc. Z czasem nauczyłam się odpierac ataki, może wydawać się że spływa po mnie jak po kaczce, ale w środku przeżywam to wszystko Waga była i jest moim kompleksem.
Oczywiście są dni kiedy czuję się sexy (przy jajeczkowaniu;)), nie mniej chciałabym móc wejść do sklepu i kupić to, co mi się podoba, a nie to w czym będę szczuplej wyglądać czy będzie mój rozmiar. Ale walczę z tym zawzięcie. Z rana się ważyłam i w 1,5 miesiąca schudłam 8 kg. Niby dużo ale nie widzę tego po sobie. Może ćwiczenia jakoś pomogą.

A co do spalania tłuszczu, to dobrze działa cynamon cejloński. Stosuje go od tygodnia. Najlepsze efekty przynosi jak się go spożywa z miodem (wchodzi w reakcje z cukrami). Jak na razie nie mam gdzie zakupić swojskiego miodu to daje sobie cynamon do kawy i serka danio (to jedyne słodkie na które sobie pozwalam). Niektórzy posypuja cynamonem ciastka przed zjedzeniem. Już wyobrażam sobie minę rodziny jak przy świątecznym stole będę z torebki wyciągać cynamon i posypywac nim ciastko. Mam tylko nadzieję że ciotki, babki się nie obrażą na mnie za przyprawianie ich wypieków ;)
 
reklama
Ooo o tym cynamonie to nie słyszałam, może warto spróbować :) ale dla świętego spokoju przyprawiaj u ciotek po kryjomu ;)

Colorado ma rację z tym sportem. Ja też od roku stawiam na aktywność - siłownia, rower itp i dużo lepiej się czuję.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia piękny wynik!!!

U nas dziś też chlodniutko :) aż miło.
Ale noc była okropna. Brzuch i boki znów bolały :/
Na pocieszenie się zwazylam i nadal nie przytylam [emoji4]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja to mialam dresy i koszulki normalne nie lubie koszul z tylkiem chodzic golym a pi cesarce nikt nie zaglada na dol wiec mozna chodzic w spodniach spokojnie. Octonisept nie potrzebny dzidz przemywaja sami a Ty po cc masz zaklejona rane przed wyjsciem dopiero odkleja i w domu dopiero posmarujesz. Ja mialam zel do sutkow bo bolaly i wkladki laktacyjne.
 
Mimi wkładki laktacyjne weź, małą paczkę, nawet jak nie zamierzasz karmić. Weź sobie pomadkę ochronną, mnie pierzchły usta od suchego powietrza w szpitalu. I jakiś krem uniwersalny do rąk itp. , np. Nivea Wodę sobie weź taką z dziubkiem w małej butelce bo po cc nie mozesz podnosić głowy i ciężko się inaczej napić. Jak mi się coś przypomni to Ci dopiszę.

Colorado ja też bardzo lubię koty i nienawidze ludzi, którzy źle traktują zwierzęta.
 
Ooo widzisz o wkladkach nie pomyślałam.
Jakieś kosmetyki też muszę przyszykowac.

Jak Wam coś wpadnie do głowy to piszcie :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Może Asia :)

Niewiem jak zareagują ale co je to obchodzi. To moja decyzja.... trochę się boję bo pewnie będą namawiać, może wyśmiewać....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry