reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

o.paulina - to ubezpieczenie zdrowotne czy jakies inne??[emoji4]

Mimi, u mnie nie wiem ile, wole nie wiedzieć, mam wrażenie, że z 50 st.... Głowa mi pęka i nie mam siły [emoji58]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
To pewnie ubezpieczenie z pracy. Ja płacę 50zl miesięcznie na grupowe i kwoty są podobne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli ktoś zaczął opłacać tuż przed porodem to się jeszcze opłaca ale jeśli płacisz długo te składki to się nie opłaca.

Matko mam nadzieję ze jutro będzie chłodniej bo się wykoncze :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
No właśnie sobie poczytałam o tych ubezpieczeniach i mi się niestety nie kalkuluje. Jestem samozatrudniona, odpadają więc ubezpieczenia zakładowe, a na indywidualne się nie opłaca na ten moment.

Jo, super, że już wyszłaś [emoji11] ja kilka lat temu byłam tydzień tylko w szpitalu, a doskonale pamiętam zapach powietrza i jaki był to piękny dzień, kiedy wreszcie wyszłam [emoji16]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ciezko was nadrobic. Ja prawie wszystko robie sama musze mieszkanie ogarnac i dom maz pracuje na różne zmiany i tak zgrac sie nie idzie.
My tez olacimy ubezpieczenie ale takie najniższe 29 zl co miesic i za urodzenie dostalam 700 zl × 2 bo keszcze maz zawsze go cos .
Mimi czesto firmy ubezpieczeniowe maja okresy karencji i na urodzeniw dziecka jest zazwyczaj 9 miesiecy. Troche inaczej jest to w zakladowych grupowych ubezpieczeniach.
Ja np. Za urodzenie syna nie dostalam niz bo jeden miesiac nam zabrakl a jak podpisywalam umowe to nawet w ciazy jeszcze nie bylam ale oni licza miesiac do tuly i sie nie zalapalismy.
U nas tez parno jak cholera a teraz idzie burza .
Dzieci to nie wiedza co robic w taka pogode .
Zosia tez odczuwa bo marudna jak nigdy byla nic nie pasuje.



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór:)
U nas właśnie przeszła dość gwałtowna burza więc jest bardzo rześkie powietrze ale i tak gorąco nie było jakoś bardzo bo 25stopni.
Mimi 42? :o Ja pierdziele:/ Masakra!
Ja nie opłacałam ubezpieczenia ale mąż dostanie 1500zł.Wczoran odebraliśmy akt urodzenia i pesel Dominika:) Byliśmy też z Kubą u okulisty,wada mu się pogłebiła przez półtora roku z -0.75 na -1.5.Jak nie mógł w okularach rozczytać wielkich cyferek z tablicy to byłam przerażona :(
Jo super że jesteś w domu:* Synuś się pewnie zmienił od kiedy ostatni raz go widziałaś,a córcia stęskniona za mamą?
Paulina po ile ściągasz mleka jednorazowo?
 
Zuza roznie, z rana pierwsze sciagniecie to 100-120ml pozniej okolo 80ml. Mojej tyle starcza poki co, mam nadzieje ze sie jeszcze laktacja rozkreci. :)
 
Dzięki Paulina za odpowiedź.Muszę spróbować ściągnąć w porze karmienia bo jestem ciekawa jak to u mnie wygląda.Półtora godziny po nakarmieniu Dominisia odciągnęłam 60ml.
 
reklama
Do góry