reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Mimi sprawdzaj i tyle. Zobaczysz co się bedzie dzialo, czasem nawet dieta nie pomaga.

Oooo... Paulina mnie wszyscy lekarze powtarrzali, ze dziecko ma wyższy cukier niz matka i dlatego normy w ciaży sa nizsze niz notrmalnie.
Idę poszperać w necie, bo mnie to zaciekawiło. Czyzby jakieś nowe badania....

Jak tam maluszki?

U ans tez gorąc okropny, już chyba oszaleję z tego upału. I duchota straszna.
 
reklama
Nie ma wyjścia.... Ale aż się zdziwiłam że taki skok :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kattaya a sprawdz i daj znac, bo sama jestem ciekawa czy mnie w blad nie wprowadzil.

Mimi, mialam sprawdzac przez tydzien po porodzie po 2h. Szczerze? Podejrzewam ze moga byc skoki, w koncu moje gabaryty nie wziely sie z picia wody i jedzenia sucharow i zeby bylo ok musialabym byc na diecie a chwilowo mi z tym nie po drodze, bo dopiero co przestalam sie dietowac i chce znowu poczuc smak lodow ;)
 
Jo to super, cieszę się razem z Tobą:)

Paulina nic nie znalazłam, ale zadzwonilam do mojej diabetolog i ona twierdzi, ze wyższy ma dzicko.
A z tą dietą to Cię rozumiem,tez miałam po ciąży straszną ochote na to czego w ciaży nie mogłam, ale niestety u mnie juz efekty widac:D
 
reklama
Do góry