reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A my właśnie na placu zabaw A potem na lody :)



hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Podziwiam Was dziewczyny... Ja ja bym ciągle spala. Wczoraj nic nie zrobiłam a położyłam się na chwilę o 18 i obudziłam się o 21... miałam takie plany ze tyle rzeczy zrobię jak będę na l4.. A na razie zrobiłam zero... teraz sie trochę denerwuje bo od wczoraj mała jakaś mniej ruchliwa się zrobiła... Ale może to przez to że ja cały czas bym spala...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jk ja tak miałam cały pierwszy trymestr i połowę drugiego, do niczego się nie nadawałam :) A dzidzie obserwuj, u mnie bywało tak, że dwa dni była super aktywna, a potem dzień ciszy i spokoju. Jakby się regenerowala. Może u Ciebie też tak jest.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Jk89 ja podobnie jak parampampam przespalam 1 trymestr.... teraz póki co jest lepiej. Zobaczymy jaki będzie 3 trym.

Ja dziś zaczęłam 25tc....
Brzuchal urósł.... W sumie z dnia na dzień. Czuję się mega ciężko. Kilka godzin na placu zabaw i padam....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Po placu zabaw zaliczyliśmy McDonald. ... ja wypilam szejka truskawkowego A w domu zjadłam dużą niezdrowa kolację.... masakra.... jak ja się czułam w nocy.... myslalam ze mi brzuch rezerwie :/ nigdy więcej :/ oczywiście waga skoczyla....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja to z maka uwielbiam lody <3 Tam na prawde masz pewnosc, ze sa swieze a w takich budkach ulicznych cholercia wie jak oni je robia.

Zuza, widzialam ze masz szumisia. W wolnej chwili powiedz prosze jak Ci sie sprawdza- czy warto :) Chyba, ze inna z Was rowniez ma jakies doswiadczenia z szumisiem i zechcialaby sie podzielic opinia bylabym bardzo wdzieczna.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A właśnie miałam wziąść loda to mnie podkusilo na szejka.... nie chce myśleć ile w tym kalorii i cukru.... uh :D

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Inka, daj znać co u Ciebie! Milczysz, może dzidzia już jest?

W ogóle na forum taka cisza, na lipcowkach już same mamuśki piszą, chyba wszystkie już rozpakowane.

A ja za tydzień rodzę! [emoji32]

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
I u nas ucichlo. Ale chyba każdy korzysta z pogody.

Parampampam to już tak blisko :)
A jak Wasza dzidzia będzie miała na imię?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry