reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mimi co ty babo masz do swojej figury!! [emoji35]

Ja dzis zaczynam 35tc.
1499510891-aaaaaa.jpeg
 
Mimi, Paulina, wy obie nie powinnyscie mieć nic do swoich figur, świetnie wyglądacie :)

Ja dzisiaj ogarnęłam na szybko mieszkanie i usmazylam tonę naleśników z serem, mąż też eksperymentuje w kuchni i robi mi domowe ptasie mleczko. Ciekawe, co z tego wyjdzie :D

Zauważyłam, że córka zaczyna szaleć, jak długo nie jem, a jak tylko zjem to zaraz zasypia :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Żebyście mnie na żywo zobaczyly ;) 107kg żywej wagi hehe

Paulina super brzuszek i wcale nie duży [emoji4] Fajna kiecka :)

Parampampam a moi pojechali na obiad do teściów. Ja sobie zrobiłam znów bob i leniuchuje [emoji3]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Super dziewczyny wyglądacie, nie dorzucajcie sobie jeszcze jakiś wagowych wyrzutów, bo serio nie ma po co! :-)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podpisuję się pod tym co napisała Colorado w 100% :) Chyba powoli zaczynam Wam zazdrościć tych brzuszków :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ciazy nie narzekam na swoj wyglad, bo spodziewalam sie ze bedzie gorzej. Jestem mile zaskoczona i takie samopoczucie mogloby mnie juz nie opuszczac :) Niestety po ciazy biore sie za siebie bo chyba glowa dojrzała do zmian. Poza tym kocham mode i dobrze wygladac i chcialabym w koncu moc ubrac sie w kazdym sklepie i nosic super rzeczy.

Jestem z siebie dumna. Poprasowalam. Ulozylam w szufladach. Jeszcze tylko spakowac torby i bede gotowa na przyjscie na swiat mojej corki. :)

1499542533-aaaaaa.jpeg


1499542538-aaaaaa.jpeg


1499542543-aaaaaa.jpeg


1499542548-aaaaaa.jpeg
 
Pięknie obie wyglądacie dziewczyny:* Rewelacja:*
Paulina ślicznie to wygląda:) Mi jeszcze zostały pieluszki tetrowe do poprasowania:) Nadal czekamy na fotki pokoiku Kalinki;)
 
reklama
Do góry