reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

U mnie na sierpniowkach te dzieciaki ktore chowaly swoja plec bardzo dlugo okazywaly sie byc dziewczynkami. ;) No ale nie ma co ci robic nadziei, lepiej milo sie zaskoczyc niz rozczarowac. Chociaż tak jak piszesz, wazne by zdrowe.
 
reklama
Moim zdaniem jednak będzie chłopiec bo co by tam mogło choć trochę wystawac u dziewczynki hehe zobaczymy ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Parampampam mam podobnie. Zjadłabym coś ale nie wiem co hehe na kolację rozpalamy grilla ale ja raczej nic nie zjem bo o 21 jestem umowiona Z koleżankami z pracy.
Kurczę to moje pierwsze wyjście od kad siedzę na zwolnieniu.
Standardowo nie mam się w co ubrać [emoji23] zwykle ciuchy już za obcisłe A te co kupiłam na początku ciąży jeszcze za duże hehe [emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja juz trochę zjadłam, ale nic mnie nie zaspokoiło :D

Mimi, ja to bym chyba wybrała za duże :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Parampampam a z jakiego powodu lekarz chce Cię położyć na oddziale?Chodzi o ciśnienie?
Mimi zgadzam się z Kattayą;) U mnie było podejrzenie że będzie dziewczynka,mogą to być powiększone wargi sromowe;) Także nie nastawiaj się jeszcze;) Udanego wieczornego wyjścia:*
Paulina jak się dzisiaj czujesz?
 
reklama
No tak,kilka z nas już na końcówce...
My przestaliśmy się zabezpieczać w czerwcu,a w październiku zaszłam w ciążę.Ale u nas to było bez ciśnienia,na spokojnie.
 
Do góry