reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzień dobry:)
Mimi współczuję infekcji:( Oby ta maść pomogła:*
Kochane na lipcówkach ale się dzieje:o Dziś trzy dziewczyny rodzą...Wczoraj urodziły się dwa maleństwa...Niedługo my:/ A ja się boję:(
 
reklama
Mimi a ja sobie też kupiłam sama clotrimazol jak byłam w ciaży i potem poszłam do ginki i powiedziała, zebym nie używała bo nie wolno.
 
Ja dzisiaj miałam wizytę, szyjka zamknięta i proporcjonalnie się skraca, za to ciśnienie mi skończyło, lekarz mi mierzył trzy razy, ale stwierdził, że to z emocji, bo po chwili mi spadło. Ale mam kontrolować trzy razy dziennie i jakby coś to prosto do szpitala. Nie dowiedziałam się jak rodze, ale za tydzień w niedzielę kładzie mnie do szpitala na jeden dzień, żeby zrobić badania wszystkie, a potem w środę ostatnia wizyta. I wtedy mam nadzieję wiedzieć już wszystko. Uff. Powiem Wam, że stres zaczęłam czuć silny.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Jestem już po polowkowym. Z malenstwem wszystko dobrze. Waży około 448g[emoji4]wg usg termin porodu przesunął się o 8dni w przód.
Co do płci to też lekarz nic nie widział i już mówił że nie ma siusiaka ale za chwilę coś zauważył małego[emoji6]ale szczerze powiedział że już sam nie wie i żeby jeszcze się nie nastawiac hehe

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dołączam się do słów Mimi, na pewno wszystko będzie ok!

Parampampam, dobrze, że Cię przebadają, wszystko będzie pod kontrolą.

Mimi, super, że z dzidziusiem wszysto ok, czy to z siusiaczkiem czy bez ;)

Ja z kolei jakiś dziwny mam okres, to bardziej plamienie, które chwilę było i się skończyło. Aż zrobiłam dziś test, ale negatyw.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje, Mimi! Może Twoje marzenie o córce się spełni!

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
Powiem Ci ze jak robił to usg to z taką nadzieja patrzyłam w ten monitor ;) jak na początku powiedział że nie ma siusiaka to tak się ucieszyłam hehehe ale potem i ja widziałam coś tam. Ale jajek nie było widać [emoji23] ważne że zdrowe maleństwo :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Jasne, zdrowie najważniejsze :) Ale aż sama jestem ciekawa, jakiej płci będzie Twój dzidziuś :)

Ja po tej wizycie jestem jakaś rozbita, nie wiem co ze sobą zrobić, za co się złapać. Więc siedzę i patrzę w telewizor, zjadlabym coś pysznego, ale sama nie wiem co. Ech, ta ciąża :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry