reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Parampampam w dniu jak się dowiedziałam że jestem w ciąży ważyłam 127 do końca ciąży straciłam 8 kg a od porodu 9 .Co do figury to dziękuję ale teraz dużo pracy ,żeby coś z tego było ;)
Już niedługo a córcia będzie z Tobą ten czas tak szybko leci .Ja dopiero jechałam na salę operacyjną a tu Misiek już 9 dni ma :)
dqprh37147u4tr1q.png
 
reklama
Colorado ja do końca nie ufam lekarzom. Czytam sporo książek i tematyce zdrowotnej ;)

Agunia A nie mowilam! Laseczka jesteś :) ile masz wzrostu?
A synek przeslodki :) taki drobniutki :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dam i się zdziwicie. Bo waże 88kg a wyglądam dużo gorzej. Malutka nie jestem, 167cm.
Brałam magneb6 i to dużo, chyba 6 tabletek dziennie, ale miałam twardniejący brzuch.
 
Agunia, piękny wynik, gratuluję :) oby ze mnie po porodzie zeszło 10kg, będę meeeega szczęśliwa. Resztę sobie schudne :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Kattaya piękna waga!!!
Czekam na foto.

Mi właśnie dziś zalecila 3x2 tabl ale to chyba zbyt dużo.... brzuch nie twardnieje ale powoli zaczynają się skurcze łydek

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi nie przedawkujesz.
Od porodu przytyłam 8 kg, pewnie tarczyca, ale nie moge się zebrać do lekarza...
A co do wagi to wczoraj poszłam na bazarek kupić mamie koszulę nocną i jak tylko podeszłam to pan do mnie, ze ma fajne koszule do karmienia, ja na to, ze nikogo nie karmię, a on, ale pewnie niedługo pani będzie:D
 
reklama
Kurna i w takiej sytuacji niewiadomo czy opierdzielic czy się śmiać ;) ja teŻ kilka razy byłam brana za ciężarną jak jeszcze nie zaszlam.

Ja ide do endokrynologa na NFZ w poniedziałek. Terminy sa juz na nastepny rok ale ze w ciazy to ma mnie podobno przyjac poza kolejnoscia....
Ja już nie nastarczam finansowo na lekarzy leki i badania :/ ten miesiąc jest straszny.... wszystko łącznie wyjdzie mnie ok. 700 zl.... nie dam rady iść jeszcze do endokrynologa prywatnie. Masakra....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry