reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi ja się śmieję, zawsze mozna w Rossmanie bez kolejki do kasy;)
Ale miałam w moim życiu kryzysy jak przytyłam, nawet do koscioła przestałam chodzić bo mi się wydawało, ze wszyscy się gapia i komentują w stylu "ale sie spasła". Teraz już spoko.
Ja cały czas chodziłam do lekarza na nfz, tylko do diabetologa prywatnioe, kupę kasy zaoszczedziłam:)
 
reklama
Agunia super figura i spadek tez bardzo ladny.
Ja nie potrafie jie jesc slodyczy a przed ciaza mogly dla mnie nie istniec a teraz no nie wiem czemu tak to jest.
Ja mialam miec w czerwcu wizyte u endo Ale mam przełożona na wrzesnia wiec znowu trzeba czekac a cos czuje ze tarczyca szaleje bo poce sie a nic nie robie nigdy tak nie mialam . W poniedzialek jade robic wynik tsh .
Bylam juz we wtorek u nas w przychodni ale panie pielegniarki kie mogly znalesc zyly i kloli mnie 6 razy i powiedziałam ze koniec siedzialam tak pol godziny a maz z Zosia w domu po nocce .Musze specjalnie do miasta rano jechac bo tam w laboratorium nie maja problemu z pobraniem.
Mimi super ze z dzidzia wszystko ok. Co do cukru to noe wiem czemu twoj ginekolog twierdzi ze za wysoki teraz normy sa wyzsze a na wyniki jie masz norm podanych bo u mnie byly zaraz sprawdze i wstawie fotke.
Ja mialam tylko na czczo za wysoki i diabetolog pod koniec ciazy zdecydowała o insulinie. Po posilkach nie moze przekraczac 120 po godzinie a po glukozie sa inne normy bo jednak to jest obciazenie dla organizmu.
Zosia jeat placzliwa juz 2 dzien nie wiem czy to po szczepieniu czy na zeby bo strasznie wszystko gryzie az nerwy przy tym dostaje.
Ja mam w srode ginekologa dopiero po porodzie jakos wybrac sie nie moglam.Okresu tez jeszcze nie mialam ale caly czas karmię .
Mini rozumie co do kasy ja tez w ciazy kupe kasy wydalam ale jest dla kogo i nie zaluje i jakby trzeba bylo to i woecej bym wydała. Ja tez w ciazy bez kolejki wchodziłam do endokrynologa.




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tak na wynikach jest napisane.
1498935459-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niewiem. .. Ale może lepiej ze mnie zmotywowala do tej diety. Nie chciałabym zafundować dziecku choroby :/
A Zosia pewnie na ząbki taka marudna. Kup jej jakiś żel na dziąsła. Ja chyba używałam dentinox. Dobry był.


hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi to jest prawda ze lepiej i tak byc na diecie cukrzycowej organizm lepiej reaguje.
Mamy zel troche pomaga ale i tak widac ze ja denerwuja te dziąsła widac że dolne jedynki beda chcialy wychodzić.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety teraz Się zacznie... mam nadzieję ze przejdzie w miarę łagodnie.

A mam pytanie jeszcze o cesarke. Jak ja robia to już wszystko wyjmuja przez brzuch? Tzn lozysko

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry