reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzięki Dziewczynki:* Mając Wasze wsparcie czuję się spokojniejsza:*
Paulina super,czyli niedlugo możemy czekać na fotki pokoiku no i wózka:) Wspaniale że cukry w normie:*:*:*
Oleńka śniło mi się,że lekarz na wizycie powiedział że mam rozwarcie i odesłal do szpitala:o Obudziłam się poszłam siusiu i jak zasnęłam przyśniło mi się że w gabinecie żeby mnie uspokoić wyciągnął Dominika z brzucha,dał mi przytulić(był cudowny) i włożył go spowrotem:o Mówię Wam ta ciąża rzuca mi się na mózg...
Byle do 38.tc...Potem mogę rodzić.Niech tylko uparciuch się dobrze ułoży...
Mimi mi lekarz mówił,że na czczo do 90,po godzinie 140,a po dwóch 120.Wizyta dopiero o 16:45 a dziś taki upał:/ I godziny szczytu w mieście...Dziś lekarz pobierze wymaz na GBS,w pierwszej ciąży tego nie mialam...
 
reklama
Paulina który kolor wózka wzielas? :)

Zuza to ja aż się boję.... zobaczymy po 15 jakie wyniki....

Ja mam wizytę w sobotę koło 13-14 więc też będzie ciekawie w taki upał [emoji53]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Zuza co za schizy :D
To ja juz nie wiem z tymi normami a w internecie nigdzie nie moge znalezc.
Mimi szaro-szary ;) Wstawie fotke jak karoca bedzie w domu.
 
Mimi ja nie wiem kto ma racje z tymi normami.To pewnie tak jak ze wszystkim.Ilu lekarzy tyle opinii;)
Cholerne upały...
 
Ja mam wyniki takie 83,5, Po 1h 165.3 po dwóch 174.8 i lekarka mi powiedziała że wyniki są w normie Ale juz w górnej granicy i wysłała mnie do dietetyka

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry