reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
A tu normy
1498751812-aaaaaa.jpeg
 
Zuza, cieszę się, że wszystko ok. Już tak niedługo :)))

Mimi, właśnie, jak wyniki?

Wy macie dolegliwości ciążowe a ja jestem tuż przed okresem i całą dietę szlak trafił. Jestem bez dna dziś.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za miłe slowa:*
Dopiero wróciliśmy,ale zakupy zrobione.
Mimi jak wyniki?Daj znać:) Kupiłam gofrownicę;) Podaj proszę przepis na gofry po nigdy nie robiłam:*
Ka.2606..rozumiem Cię:* Okres to też huśtawka hormonalna...
Paulina ja też się nie mogę doczekać testowania wózka;)
 
Mam wyniki. Morfologia w miarę. Jedynie MCHC poniżej normy ale delikatnie. To znaczy że powinnam brać żelazo?

W moczu znów ślad białka [emoji45] i jakieś pasma sluzu. .. niewiem co to oznacza.

A cukier mam: 88-158-143. Ciekawe co powie w sobotę

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Zuza super udana wizyta :* bardzo się cieszę, ze młody postanowił się przekręcić :)
Ja gofry robię z mąki oliwy jajka proszku do pieczenia i mleka. Wszystko na oko oby było gesciejsze niż ciasto na naleśniki.

Paulina wózek świetny :) bardzo mi się podoba.

Ka.2606 ja też poszalalam dziś. Zjadłam loda i merci chyba ze 4.... :/

U nas po burzy nie ma światła do tej pory :/ podladowalam telefon na 24 % w samochodzie

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Pozrywalo linie i może to potrwać :/ małe tornado nam przeszło.
Mam nadzieję ze wyniki będą dobre bo boję się klocia i miałabym problem z insulina....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry