reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

:happy2:zielooono mi
:happy2: :happy2::happy2::happy2:

po wizycie - lekarz nam zapalił zielone świtełko

ale się ciesze ... hip hip huurrrraaaaa ....

teraz czekamy na zakończenie okresu, potem codziennie wieczorem testy owulacyjne

ale sie cieszee..... dzięki że trzymałyście kciuki
:happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Mój maluszek tydzień temu na USG w 29 tyg. ważył ponad 1500 g więc jego waga i pomiary ciałka wskazywały wtedy na 30 + 5 tc:baffled: Lekarz mówi, że w tym wypadku, jak dziecko jest duże, wróży mi wcześniejszy poród ok 37 tc, czyli gdzieś w połowie sierpniaaa...... :sorry2:
 
Mój maluszek tydzień temu na USG w 29 tyg. ważył ponad 1500 g więc jego waga i pomiary ciałka wskazywały wtedy na 30 + 5 tc:baffled: Lekarz mówi, że w tym wypadku, jak dziecko jest duże, wróży mi wcześniejszy poród ok 37 tc, czyli gdzieś w połowie sierpniaaa...... :sorry2:
Dlaczego mi nikt tak nie wróży?!?! Ja naprawde chciałabym urodzić ze dwa tygodnie wcześniej, a mam już skurcze przepowiadające, brzuszek mi twardnieje, ale to jeszcze za wcześnie:D
 
Próbki Johsona zamówione na 4 różne adresy, nasz, dziadków, teściowej i ostatnia do domku na wsi, gdzie będę przez miesiąc, cwaniara ze mnie.....:-p Dzięki dziewczyny za namiary, nie miałam wcześniej pojęcia o tej akcji;)
Kupiłam dzisiaj arbuza, ale mi sie chciało.....uwielbiam arbuzy!! Maluszek kopie zawięcie, cieszę się z każdego podskoku brzucha. Poród też mi się już śni czasami, ale jakoś tak normalnie:tak: Dzisiaj sąsiadka, która w tym momencie ma już 6msczną córeczkę mówiła mi, że jeśli dziecko będzie miało ponad 4 kilo, to żebym wołała o cesarkę, bo szkoda zdrowia, namęczę się tylko, a i tak niewiele może wyjść z SN. I wszystko na to wskazuje że będzie cc, bo skoro już teraz dziecko takie duże, to co będzie za miesiąc, za dwa..... A tak mi się marzył wspólny poród z mężem a potem 2 godziny kangurowania.......:tak: Mam nadzieję, że jeszcze nic straconego.
 
reklama
Moja Zuzka ma teraz ponad 2 kg i mimo, że przewyższa parametrami o 1,5 tygodnia nie myślę o tym, że będzie miała 4 kg, raczej myślę o tym, że nie zawsze ciąża zaczyna się w/g ostatniej miesiączki. Poza tym też lekarze mylą się w obliczeniach. Ja podejrzewam, że Zuzka będzie miała ok 3600:)

Szukam rozpinanej koszuli nocnej rozmiaru jakieś 4xl:D I nie mogę znaleźć;/
 
Do góry