reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Aha i co pewnie zalecenie lezenia masz co? U mnie 25 tyd i powiem Ci ze niby mam dobra p gin to martwi mnie ze ani razu mi nie badala szyjki . Jak w 12 tyg mialam ost usg dopochwowo tak wiecej ani razu nie sciagalam spodni i zestresowana jestem czy sie nie skraca itd. Juz na 2 wizytach jej pytalam o badanie to ona odpowiada ze jak nic sie nie dzieje to nie ma potrzeby ale skad ja mam wiedziec czy nic sie nie dzieje.

A z synkiem jakie mialas problemy jakies objawy wczesniej?
 
Olenka mam nadzieję ze i tym razem pójdzie tak szybko. Trzymam kciuki :)

Ja miałam bardzo ciężki poród. Prawie 23 godziny.... I lekarz konowal nie zdecydował się na cesarke tylko proznociag. Masakra! Cud ze mój synek jest cały i zdrowy. Po porodzie miał wylew krwi do mózgu 2 stopnia. Na szczęście wszystko się wchlonelo...

Dlatego ja po takiej traumie od razu ugaduje moja lekarke na cesarke....
 
Asia, podobno jak jest duża otyłość to te pierwsze badanie genetyczne mozna zrobic przez pochwe. Ja robię u swojego gina prywatnie, ma nowy sprzęt.
Zuza ledwo się powstrzymuje nad zakupowym szałem, teraz w Lidlu od 2 lutego fajne ciuszki dla dzieciaków wchodzą i kołderki, przejdę się, może kupie jakieś unisexy. Z resztą chciałabym poczekać do określenia płci. Wózek i mebelki chcę kupić w neutralnych kolorach, więc może to będzie najpewniej jednym z pierwszych zakupów.
Zuza będziesz szczepić drugie dziecko? Ja przeczuwam, że te szczepionki są złe, to jest jedna wielka mafia farmaceutyczna która zdrowie dzieci ma w dupie, liczy się kasa.. ale nie jestem na tyle ryzykantką by w ogóle dziecka nie szczepić, bo za małą mam wiedzę na ten temat i co by było gdyby dziecko mi zmarło na nieszczepioną odrę czy coś innego, chyba bym sobie nie wybaczyła, że świadomie to zrobiłam.
Co do autyzmu, swego czasu interesowałam się tym zagadnieniem pod wzgledem szczepień i jedyne co udało mi się dowiedzieć od jednej z zaufanych pediatrów, to podobno dziecko ma jakiś mikrouraz w mozgu, który ta szczepionka jakby 'aktywuje' i stad tworzy sie wada rozwojowa i autyzm. Nie wiem ile w tym prawdy, nie chce sie wymadrzac, bo nie siedze w tej dziedzinie i sie nie upieram. Podziwiam cie jako matke i kobiete, kazda osobe, ktora wychowuje chore dziecko. Bohaterka!
Hej:) Byłaś w Lidlu?Ja się dziś słabo czuję i raczej się nie wybiorę:( Widziałam na wątku zakupowym dziewczyn które rodzą w lipcu że upolowały te ubranka;)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi ubranka sie nie podobaly. I bez sensu komplety 2 pary spodni odzielnie a bluzki odzielne nic szczegolnego. Kupilam tylko termometr. I chcialam biusomosze ale kupilam wczesniej na takiej gieldzie po 15zl. Nie masz czego zalowac ☺
 
Aha;) Ja chciałam wziąć spodenki i bodziaki szare i żółte.Ale dzis kiepska pogoda i nie mam siły na nic:( A Ty jak się dziś czujesz?Jaka pogoda u Ciebie?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie bylam bo mąż zabrał samochod, ale moze jutro podjade jesli cos jeszcze bedzie.
Czemu sie zle czujesz Zuza??
 
Hej:) Nie tyle źle co słabo...Za oknem szaruga,pada deszcz,nie mogłam się wygrzebać z łóżka.Jestem dziś nieprzytomna.Kilka dziewczyn z forum pisało że od rana ludzie szturmowali Lidla:p

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No z tym Lidlem to rzeczywiscie cyrki, to juz w Biedrze tak sie nie rzucaja :D
Pogoda faktycznie slaba i senna, tez leze pod kocem nawet nie chce mi sie obiadu gotowac. Na dodatek dzis tescie wpadaja. Eh, trzeba bedzie sie ruszyc.
Co macie dzis dobrego na obiad?
 
Do góry