reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Czesc babeczki! Widze, ze forum ozylo, jest co czytac. Faajnie :)
Ja dzisiaj mam dzien pod znakiem sprzatania. W sumie pierwszy raz odkad dowiedzialam sie o ciazy, do tej pory mąż mnie wyreczal. [emoji87]
Asia, ja jeszcze oficjalnie nie jestem na zwolnieniu, przejde pod koniec lutego.
Milego popoludnia i wieczoru!
 
Dopiero 20 dc więc jeszcze trochę, ale jakoś nie mam zbyt wielkich nadzieji ...

Kochana nie możesz cały czas myśleć o tym czy masz już dzidziusia bo to prowadzi do niczego. Wyluzuj troszeczkę. Korzystaj z przyjemności i pod tyłek podusia i leż. Tez tak robiłam :) olej z wiesiołka do owulacji a po owulacji olej lniany. Będziemy 3mać kciuki :)
 
Tak to jest jak sie chce to nie ma.

Jak dzień dziewczyny minal?

U mnie jeden z lepszych z ostatnich przynajmniej nie przespalam calego i cos w domu zrobilam troche po sprzatalam i obiad dumna z siebie jestem haha
 
A mi się nasiliły wymioty.. do jakiegoś czasu miałam sporadycznie, raz na kilka dni. Teraz wymiotuję dzień w dzień. A miało powoli ustępować.. :oops:
Wczoraj naszło mnie na naleśniki o 22, mąż stanął na wysokości zadania choć nie były takie puchate jak lubię, bo zabrakło mąki. :D Ale grunt, że mąż mi się sprawdza i rozpieszcza.. :)
A jak wasi partnerzy, pomagają wam przejść bezstresowo i w spokoju przez ciążę?
Kurde, kręgosłup zaczyna mnie boleć, trochę za wcześnie. :szok:

U nas przygotowanie do przyjścia maluszka zaczęło się od zmiany samochodu. Z cabrio na kombiaka, diametralna zmiana :D Ale na plus, bo z moimi gabarytami wyjście z niskiego samochodu przyprawiało mnie o nieopanowaną wściekłość i zalanie potem.
W ogóle czasem dobija mnie ta moja waga.. Mam wrażenie, że każdy słyszy tą moją zadyszkę, widzi pot na czole.. trochę mi wstyd, a jak pomyślę, że przybędzie mi w ciąży jeszcze kilka dobrych kilo.. o mamo. Ale widziałam co robię, miałam ambitny plan schudnięcia przed ciążą, oczywiście to się odkładało w czasie, aż w końcu tego czasu zabrakło. Zamiast schudnąć to przybrałam 5kg przed startem.. I jak tu wytrzymać ze sobą?

To się rozgadałam.
Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze i będziecie miały przyjemny dzień! :)
 
reklama
Asia, u mnie od 2 dni piękne słońce świeci.. Też tęsknię za wiosną, maj to moja ulubiona pora.
My staraliśmy się dokładnie 5 miesięcy, gdzie pierwsze 3 miesiące totalnie bez spiny bez liczenia dni płodnych itd. Kolejne 2 miechy były aktywne, co drugi dzień i tym sposobem w moim łonie rozwija się życie.. :) W ogóle u mnie wszystko książkowo, jesteśmy młodzi, ja mam 26 lat, od lipca jesteśmy małżeństwem, a od końca listopada jestem w ciaży.. Pięknie się nam to poukładało.
 
Do góry