reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A właśnie Agnella sudokrem i Bepanthen i inne kremy zawieraj cynk który baaardzo wysusza skórę. Dlatego dobrze jest smarować linomagiem zielonym lub różowym a dopiero gdyby sue pojawiło coś to krem z cynkiem. U mnie.np wyszło po pamperssch dady.
Olucha dobrze ze krople pomogły.
Kurde ja też sue w nocy poce okropnie. A na tabletkach jestem. Musze z ginem pogadać.
A jeśli chodzi o seks to moje zdanie znasz-ja bym z kimś takim jak twój mąż nie chciała spać skoro jest taki wredny dla ciebie.
A te nosidełka to maja właśnie za zadanie odciążyć kręgosłup bo niby te pasy są tak skonstruowane. Zobaczymy.
Bo na rękach to mnie już właśnie boli,5kg mojego klocuszka ;)
 
reklama
Aha i mam butelki i smoczki avent oraz canpola. Teraz wszystko robią antykolkowe choć to guzik daje.
Z avent mam smoczki niby jak kobieca pierś,o wolnym wypływie,z jedną dziurką i z dwiema który jest dla dzieci powyżej miesiąca. Z canpola mam z większa dziurką bodajże od 3 mcy ale stosuje je gdy dodaje Nutriton.
Smoczki w butelkach powinno się co miesiąc wymieniać bo się inaczej miękkie robią.
 
aisha to są jedno czy dwuskładnikowe??? jak się po nich czujesz? libido nie spadło? a jak z wagą? spada?
Pytam bo wczoraj na wizycie byłam u gina i przepisał mi tabsy jednoskładnikowe - bo karmię LIMETIC się nazywają.... ale boję się brać ... hehe kiedyś brałam i zawsze libido w dół i waga w górę... :( nie wiem sama co robić....
ps nosidło fajne

Co do karmienia cycem (elegancko czy nie dla mnie cyc jest cyc i nie mam nic przeciwko nazywaniu rzeczy po imieniu ... mnie to nie razi :) ja uważam że każdy ma prawo do własnych wyborów i napietnowanie kogoś bo nie karmi albo bo karmi za długo nie leży w mojej naturze... sama nie nie wznoszę się nad poziomy karmiąc piersią jest to dla mnie konieczność hmmm obowiązek sama nie wiem ... nie lubię karmić piersią... tak tak wiem mogę zostać zlinczowana za te słowa... ale trudno taka prawda!!! karmie bo mam w domu przedszkolaka bo chcę Lili uchronić przed chorobami póki jeszcze jakieś przeciwciała są w mleku moim ale wiem że ok 4 miesiąca odstawię... tak tak wikasik... teraz czuję pogardę w Twoich oczach ... ale nic nie poradzę...:blink: biorąc pod uwagę moje poglądy i emocje związane z cycowaniem to nie mnie się wypowiadać o długości karmienia... ale... granice wszystkich zachowań jakieś jednak są... pomijając jednak moje osobiste preferencje i emocje... patrząc na sprawę z punktu widzenia doświadczeń moich zawodowych... pierś w wieku 2,5 roku to zdecydowanie tylko uspokajacz... dziecko w tym wieku nie potrzebuje jeść w nocy... a czy to normalne czy nie normalne... tego już oceniać nie mam prawa.
a takie tematy zawsze budzą emocje ;-)

wikasik powodzenia z przeprowadzką współczuję pracy w tak zaawansowanej ciąży!!!!

lucalew jak tam w szpitalu?
 
Ostatnia edycja:
Tabletki są jednoskladnikowe bo wciąż odciągam. Czuje się po nich średnio, często mi niedobrze wieczorem i w nocy. Libido jest,ale sex max 2 razy w tygodniu, bo sił brak gdy młody nie śpi od 3. Co do wagi to stoi. Nie wiem czy to przez tabletki czy przez brak diety ale grunt ze nie rośnie.
Po 3 opakowaniach chyba zmienię ale nie wiem czy spirala czy co.
Ja chciałam karmić piersią ale niestety wyszło jak wyszło. Odciągam ale to nie to samo i mleka coraz mniej. Myślę że jeszcze aż młody skończy 3 mce a później koniec z tym.
Choć nigdy nie chciałam karmić dłużej niż rok.
 
Tutaj nie ma niestety tego kremu o ktorym piszecie:-( jest jeszcze oilatum, znacie? Skoro problemem jest wysuszanie skory to moze lepiej porzadnie nasmarowac oliwka? Nie mam pojecia czy to dobry pomysl, na logike tak ale Wy wiecie lepiej:-)

Co do karmienia piersia to jak sobie radzilas, wikasik, po powrocie do pracy? Ile bylas na macierzynskim? Ja sie tylko o to boje, bo chcialabym jak najdluzej karmic, a przynajmniej rok- chyba ze nie bede mogla. Tylko nie wiem jak to w praktyce wyglada jak sie do pracy wraca, odciaganie na zapas?

Aisha, sprobuj pic herbatke z nasion kozieradki, bardzo skuteczne w produkcji mleka, juz kilka osob mi to polecilo tutaj.

Olucha, zgadzam sie z dziewczynami, nie dosc ze Cie maz tak traktuje to jeszcze Ty wciaz odczuwasz niechec, wiec nie zmuszaj sie w zaden sposob! Rob tak jak Tobie wygodnie, zebys sie z tym dobrze czuła. Jesli maz rzeczywiscie kocha to zrozumie, poczeka, wesprze I pomoze, zebys moze poczula sie pewniej... przynajmniej powinien.
 
Tak, mam alantan z Polski, mama mi przyslala, tutaj oczywiscie tego tez nie ma. Ale na ile starczy taka jedna tubka? I czy wziac ja do spzitala zamiast sudokremu?

Z innej beczki: mam od wczoraj strasznie duzo skurczow. Co prawda nie sa bolesne ale sa co chwilke...czy to cos moze znaczyc?
Zauwazylam tez ze jest ich wiecej i trzymaja dluzej po wypiciu herbaty z lisci malin...mimo ze pije z polowy torebki a zawartosc tych lisci to tylko 50% w tej herbacie.
 
reklama
Spokojnie na długo starczy. Poza tym możesz i Sudocremu co jakiś czas użyć :)
Co do skurczy to co ile są? Zmierz czas. Ale myślę że to przepowiadajace a na kiedy dokładnie masz termin? Sorki jak juz pytałam ale nie pamiętam. Ale jak nie są bolesne to spokojnie mogą nie oznaczać zbyt wiele poza tym ze za jakiś czas urodzisz :-D ja miałam od 34 tyg a urodziłam w 39. Zwróć uwagę na skurcze od dna macicy one będą silniejsze
 
Do góry