reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

hej, dziewczyny:)
Wczoraj byłam na USG 3D. Było niesamowicie. Badanie trwało godzinę, ale warto. Okazało się, że wszystko jest w porządku. Nasz dzidziuś jest zdrowy:-D. Dostaliśmy płytkę z filmem i zdjęciami.
Jednak maluszek jest bardzo uparty, tak się ułożył, że utrudniał badanie, no i nie chce pokazać czy jest dziewczynką czy chłopcem.
 
reklama
Hejka!!!
Anka super że USG wypadło dobrze. Też chciałam jechać na 3d ale przez to że muszę leżeć to niestety musiałam zrezygnować.
Coś cisza się zrobiła ostatnio tutaj.
Musek mam pytanie do Ciebie, ale może Dorka też zna odpowiedź, albo kto inny. Czy po porodzie w szpitalu dają podkłady czy trzeba mieć swoje??? 3,5 roku temu dawali nawet dwie paki do domu przytargałam, a nie wiem jak jest teraz.
 
hejo dziewczyny,ja nadal cala,nic ciekawego sie nie dzieje,tyle ze ktg mnie czasami mecza,a ja jak leze popodpinana to zaraz zgaga mnie dopada.wyniki mialam porobione i tez oki,wiec nadal czekamy.bojka-podklady dawaja nie trzeba swoich, ja np.nie mam kupionych,ale niektore dziewczyny jak przychodza i tu leza to widze ze maja swoje.takze tyle jak macie jakies pytania to piszcie,bo ja juz chyba opanowalam tu wszystko, wlasnie zaczyna sie moj 5 tydzien lezenia tutaj.pozdrawiam pap.
 
hej,leze na patologi,pojechalam w 30tym tygodniu ze stawiajacym brzuchem i skurczami, i ze wzgledu na mnie juz zostawili i dlatego ze mam rowniez miec bliznieta. i jak to lekarz powiedzial,,ze jak szpital dorwie taka ofiare jak ja to juz trzyma do konca".ale juz se za bardzo nie wyobrazam byc w domu,bo juz nie mam sily na nic, a w domu mala by co chwile cos chciala i pewnie bym biegala,a ja juz niekiedy po wzieciu prysznica tutaj mam dosc i skurcze wracaja.
 
reklama
Ja byłam właśnie u dr Jakubka (poleciła mi go moja pani doktor), płaciłam 200 zł. Na wizytę nie trzeba się umawiać, ale trzeba za to czekać w kolejce (przede mną były 4 osoby a czekałam 2 godziny), tak jak pisała mmadzia dr dokładnie bada wszystkie narządy. kontakt i godziny przyjęć na stronie http://www.jakubek.kalisz.pl/
 
Do góry