reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

normalnie wyjde z siebie...no nie raczył mnie o tym badaniu poinformowac:-( no dzisiaj juz nie dam rady ale w poniedziałek polece...estem przeziebiona wiec nie bardzo chce domu sie ruszac zeby sie nie rołozyc
 
reklama
Tak, chodzi mi o tą szkołę przy szpitalu. Słyszałam, że jest prowadzona przez położne z ostrowskiego szpitala, ale nic po za tym. Może ktoś coś więcej na ten temat wie? Z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisać? A może lepsza jest ta szkoła "DANA"? Co sądzicie?
 
Nie ma porównania, ponieważ chodziłam tylko do szkoły DANA. Nie wiem jak w tym momencie, ale Prowadząca ze szkoły pracowała w szpitalu - może nadal pracuje. Ja sobie bardzo chwalę :-)
 
hej dziewczyny,ja coraz to wieksza,brzuch zaczyna mi juz ciazyc niesamowicie, wszystko juz boli,ale juz blizej konca niz dalej.dzieciaczkii w tym tygodniu wazyly 1860g i 2050g generalnie jakby co to juz moge rodzic ale chcialabym jeszcze tydzien wytrzymac. bojka a jak z toba i jak tam maluszki sie miewaja? bylas
 
Hejka!!! U mnie ogólnie ok. Czasem wieczorkiem brzuszek mi się ze trzy razy napnie w nie równych odstępach więc mniemam że to skurcze przepowiadające. Dziś wieczorem jadę na pierwszy zastrzyk, a wizyta u lekarza za tydzień we wtorek. Brzuch mi wywaliło dziś jeszcze bardziej niż miałam, ale na całe szczęście tylko w brzuszek mi idzie. Najbardziej dokuczają mi pachwiny. A Was dziewczyny jak tam?? Pozdrowionka
 
reklama
hej dziewczyny...juz bliziutko rozwiazania jestescie...ja nadal nie czuje swojego maluszka, czym zaczynam sie martwic:-( wizyta u ginka dopero 27...mam nadzieje ze do tego czasu maluszek bedzie sie ruszał
 
Do góry