reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

hej dziewczyny dawno się nie odzywalam. ja nadal w szpitalu, ogólnie nie jest źle, przyzwyczailam się już do lezenia, teraz już mnie wszystko boli ,paluchy mi puchna daję radę. ogólnie lekarz powiedzial, że to już końcówka wiec muszę wytrzymac. jutro zaczyna się 34 tydzien także juz z górki, pozdrawiam !
 
reklama
hejcia a długo juz tak kochana lezysz w tym szpitalu..pewnie dla dobra dziecka wszystko się zrobi..odpoczywaj kochaan bo jak maluszek się urodzi to tego czasu juz tak nie bedzie za bardzo:-)
 
hej już 3tygodnie minęły, ale już się przyzwyczailam. a czasu to napewno nie będę miała bo będę miała bliznieta tak jak Bojka, a w domu 20miesieczna corcia.
 
oj kochana to napewno sobie nie odpoczniesz:-) to teraz odoczywaj..pewnie ciężko ci córeczke było zostawić:_) mam nadzieję że wszystko będzie jak najlepiej
 
a jak tam bojka u ciebie?? jak sie czujesz?>?? mam nadzieje ze wszystko dobrze:-) busiaki...ja zaraz mykam spac chyba pomalutku:0)
 
Hejka Dziewczyny!!!!

Dorka jeszcze tylko chwila i wyjdziesz ze szpitala:-)

U mnie wszystko ok. Cieszę się że już tylko parę dni do niedzieli - wtedy dostanę sterydy na płucka i będę spokojniejsza o dzieciaczki, Cały czas sobie wmawiam że urodzę w zajączka i nie przyjmuję innej opcji.

Pozdrowionka
 
ale nam sie cisza zrobila...nikt nic nie pisze...ja sie dzisiaj troszke zdenerwowałam..pisze z kobietami na innym forum tez i kazdej z nich lepkarz zlecił badanie na toxo a ja tego nie miałam...a ponoc jest wazne:-(
 
Hej, Ja jestem w 20 tygodniu ciąży i już na samym początku miałam badania na [SIZE=-1]Toksoplazmozę. [/SIZE][SIZE=-1]Badanie to nie jest refundowane - koszt ok. 50 zł jak dobrze pamiętam. Badanie robiłam na ul. Wrocławskiej 25a w Ostrowie. Warto sobie zrobić to badanie.
[/SIZE]


A ja mam pytanie, czy któraś z dziewczyn chodziła lub chodzi do OSTROWSKIEJ SZKOŁY RODZENIA
w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej, ul. Limanowskiego 20-22??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martusia ja Cię nie chcę straszyć ale leć w podskokach robić badania na toksoplazmę!!!!!! Jest to bardzo ważne badanie. Jestem w szoku że lekarz Ci tego nie zlecił, bo to się bada na początku ciąży.

Witaj Anka - ja chodziłam do szkoły rodzenia DANA więc nie bardzo Ci pomogę.

Mnie jakaś niemoc dopadła, nic mi się nie chce.
 
Do góry